Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik! Milyen csábítási...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen csábítási taktikák jönnek be nektek a legjobban?

Figyelt kérdés
úgy értem, ha ismerkedtek egy lánnyal akk mi az ami megfog benne? pl ha rámenős? v inkább kedves? mert most ismerkedek 1 pasival, és jól jönnének az ötletek :)
2010. okt. 1. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:

abszolút egyén függő


egyiknek a pap, másiknak a papa

2010. okt. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igaza van az előttem szólónak én pl arra bukok ha csábosan néznek rám s latom a szemeben hogy akar tőlem valamit.
2010. okt. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem is írták, egyén függő.


Én pl. utálom ha egy lány rámenős. A legjobban az jön be, ha ért valamihez, legyen az egy hangszer, egy tudományág, gasztronómia, sport vagy valamilyen művészet. Az sem árt, ha művelt, hogy tudjak vele miről beszélgetni. Ha nem ért semmihez és nem is művelt, akkor legalább az ágyban legyen jó, és tegye oda magát. Kb. ennyi.

2010. okt. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én pl felesben szeretem =D bár csak akkor ha tetszik a csaj... akkor lehet kicsit rámenős de legyen kedves is...de azért nem árt ha tudja hol a határ.

ööö szerintem ennyi

2010. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!