Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt olyan, hogy annyira meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan, hogy annyira meg akartál menteni egy kapcsolatot, hogy észre sem vetted már magadnak is hazudsz?

Figyelt kérdés

Miért tetted? Magánytól féltél? Vagy nem tudtál elválni?

Mit tettél annak érdekében, hogy jobb legyen és jöttél rá, hogy eszement ötlet volt?

Mennyi ideig húztad még?


2021. márc. 23. 20:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Igen.

Nem tudok most sem válni.

Mást szeretek.

Feleségemnek mondogatom, hogy szeretem. Vannak napok, mikor elhiszem.

Néha nosztalgikus hangulatban jobb, de tudom, hogy hazugság az egész


Szeretem is csak már nem szerelemmel. Mást szeretek.

Nem tudom meddig húzom még.

2021. márc. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos volt. Nem a maganytól féltem, mert teljesen jól elvagyok egyedül is. Attól féltem, hogy ŐT elveszítem. Ezért én próbáltam a lehető legtöbbet beletenni, de ő már elengedte. Az utolsó egy évünk nézett így ki, hogy már csak én harcoltam kb. Szakítottunk is alatta 1x,majd visszajott még pár hónapra, de minek.... Már csak bántott és kihasznált. Én meg hagytam. Akkor jöttem rá, hogy kár volt, amikor gyanút fogtam, hogy van valakije. És sajnos igazam lett, elkezdett ismerkedni valakivel. Hamar rájöttem, az első randinál. De valahogy nem voltam tőle bdog, hogy igazam lett....

Összegezve, gyakorlatilag a kapcsolatunk utolsó egy éve full fölösleges volt, egy fecske nem csinál nyarat..

2021. márc. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2. Szerintem akkor az exed írhatná, hogy magának is hazudott, mikor téged hülyített. Tököm tele, miért vannak ilyen gyáva, gerinctelen emberek.
2021. márc. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

#3-as

Sajnos nem tudom. Ő valószínűleg félt a magánytól, nem igazán szerette/szereti őt már senki sem, tett érte. Én még láttam benne a szépet, legalább is akartam.

Egy új emberrel nyilván könnyű, neki még tud álarcot mutatni.

De tudod, az ilyen emberek félnek egyedül lenni, félnek szembenézni önmagukkal. Tudod miért? Mert utálják magukat. És ha nem kapnak külső megerősítést, hogy ők igenis jók, akkor elvesznek és összeomlanak. Hát ezért, ezért jött vissza hozzám. Rossz volt és még rossz is, de őt sokkal jobban sajnálom. Mert az egész élete csak színjáték. Eljátssza, hogy boldog, közben meg egyáltalán nem az. De fontos neki, hogy a külvilág így lássa. Én nem játszom el, hogy boldog vagyok. Nekem fájnak a történtek, de mindezek ellenére is biztos vagyok abban, hogy sokkal boldogabban élek még ezzel a negatív élménnyel is, mint ő! Én már nem is haragszom rá, inkább sajnálatra és szánalomra méltó.

2021. márc. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

4. Én vagyok a hármas. Mintha magamat olvastam volna vissza.

És igen. Megszereted, majd megsajnálod. Mert tudod, hogy te nem fogsz úgy élni, hogy bánod, hogy szeretted és nem fogsz úgy élni, hogy bánod, hogy vele voltál, mert ezt is meg kellett élni, és te őszintén élsz, ő meg... Csak szánni tudod a nap végén, főleg ha még néha látod és látod hogy mímeli a fenenagy boldogságot.


Szánalomra méltó...ez betalált

2021. márc. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt. 5 év, eleinte nagyon jó volt, de a kapcsolat megrekedt egy szinten. Ráadásul egyre bunkóbbá vált velem, üvöltözött, mindig más volt a hibás, sosem ő, stb.

Én a magánytól féltem, és neki sem akartam azzal fájdalmat okozni, hogy bezzeg én is csak elhagyni, bántani tudom. Viszont a kifogásait és az uralkodását már nem tudtam tovább tűrni.


Az 5 év alatt nagyon sokat éreztették velem (még ha konkrétan nem is akartak beleszólni a dolgomba), hogy ez a kapcsolat több fájdalmat okoz, mint jót, de én vakon szerettem őt. 2020 nyarától viszont elindult a teljes lejtmenet, és már nem vagyunk együtt. Végül szakítottam vele, nagyon nehéz volt, de úgy érzem, minden esélyt megadtam. Így nincs bennem a mi lett volna, ha... Öt év sok idő, és ha közben nincs érdemi pozitív változás, csak az ígérgetés meg a parancsolgatás megy, akkor jobb abbahagyni.

2021. márc. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%

1-es...egyszerüen gyáva vagy.

Mint az exem...hát szenvedjetek, meg is érdemlitek.

2021. márc. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
7. Miért? Nem mindenki tud lépni. Próbáljuk menteni a menthetőt. Élni úgy, ahogy lehet.
2021. márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nyaggattam. Bemagyaráztam, hogy jó lesz a komolytalan kapcsolat is. De persze beláttam, hogy nem és leléptem.
2021. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

6-os, mintha magamat olvastam volna. :O

Én sem félek a magánytól, hiszen a kapcsolatban is az vagyok. Csak annyira szeretnék egy normális kapcsolatot, ahol minden oké, hogy küzdök és elhitetem magammal, hogy változhatnak a dolgok.

2021. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!