Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez már alkoholizmu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már alkoholizmusnak számít?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint 2 hónapja ismerkedek egy fiúval, távkapcsolatban vagyunk, hétköznap 2x szokott általában értem jönni és hétvégéket együtt töltjük.

Hétköznap mikor felérünk a lakásomra fél órán belül már tuti nyit egy sört, vagy bort..2-3 doboz sört iszik vagy ha bortnyit, akkor én iszok kb 1 decit a többit ő..Hétvégén is minden nap iszik, van hogy már ebédhez is, pálinka, bor sör..Nekem ez fura, előző párommal mi hétköznap szinte sosem ittunk max 1-2 pohár, alkalomadtán, inkább csak hétvégente.


Túlaggódom vagy tényleg gáz?



2021. márc. 23. 09:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ez MÉG nem alkoholizmus, de egyértelműen túl sokat iszik. Jogosan aggódsz, ebből baj lehet.
2021. márc. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Gáz. Illetve van egy szomorú: nem boldog a kapcsolatban. Nekem is volt ilyen kapcsolatom, és eszembe se jutott, hogy baj. Eleve kocsmában sörözve randiztunk. Ám pár évvel később megismerkedtem mással (szakítás után), és annyira szerettem, hogy teljesen, egy nap alatt megszűnt az alkoholizmusom. És ez nem vicc. Akkor jöttem rá, hogy nem is vagyok alkoholista, egyáltalán nem kívánom, hanem szeretetpótló dolog volt.
2021. márc. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

12. nem gondolnám, nem úgy tűnt, de lehet a boldogtalanság is benne van :/

előző párkapcsolatomban, mikor a vége felé jártunk, én is többet ittam már, így belegondolva, mert boldogtalan voltam :/

én inkább a munkahelye miatt gondolnám, felhúzzák az ügyfelek és kollégák, sokszor mondja mikor meglát, hogy mos megnyugodott

2021. márc. 23. 11:28
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor olvastam hogy már a kajához is iszik..Meg ha nem ritkán találkozok egy nővel kettesben akkor csak nem szeretnék lerészegedni és lankadt farokkal égetni magam.
2021. márc. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem alkoholista. Hosszu tavon csak akkor tervezz vele ha fel evig nem iszik. Ha megallja akkor nem alkoholista. Ismerosom apja pont igy kezdte, minden delutan par sor aztan mikor gyerek lett volt hogy vita kozbe eljart a keze a felesegen, aztan meg tonkretette az ismerosom eletet. Vezerigazgato volt a csoka...
2021. márc. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
22%
Ennyit én is iszok, de nem tartom magam alkoholistának mert nincs rá szükségem csak jól esik. Csak sört iszok, mást csak nagyon ritkán. Februárban szünetet tartottam és egy sört se ittam és egyáltalán nem is hiányzott. Ebből tudom hogy nem vagyok függő.
2021. márc. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
4%

16

Ezeknek hiába magyarázod, nekik mindenki alkoholista, aki akár csak esténként megiszik 1 (EGY) sört :)

2021. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mondjuk, el tudom képzelni ha egyedül van, akkor mennyit ihat. Ebbe, én is majdnem belefutottam. Vezető beosztás, stressz, sorolhatnám. Gondoltam, lazítok. Még sikerült időben kiszállnom. Persze, melót is váltottam.
2021. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

Időközben szakított velem, mert nem tud megszeretni o.O

Úgyhogy részemről ennyi, remélem nem esik jobban bele :/

2021. máj. 17. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!