Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, hogy egy nőnek 10 év együttjárás után könyörögni kell, hogy menjen át hozzá a párja?😂

Figyelt kérdés
2021. márc. 18. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
10 éve együtt vagytok, és külön éltek? Nekem már ez nagyon fura.
2021. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaaaaj nem, egy ismerősöm és a párja
2021. márc. 18. 20:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

De milyen szituban?

Mert sosem megy át?

Vagy beteg és azért menjen át?

Vagy mert most épp olyan kedve van a női félnek, hogy nála találkozzanak?

...

2021. márc. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Cpt_Obviously ***** válasza:
100%

Hát az is merőben eltér a normálistól, ha egy pár 10 év után külön lakik.

Amúgy mindig a palihoz mennek?

2021. márc. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, hogy

- hány évesek

- mégis a 10 év párkapcsolat alatt mit értünk (ha pl. van benne 7 év szexkapcsolat, 8 év "nem találkoztunk, de neten szerelmesek voltunk", 10 szakítás stb., akkor azért más a leányzó fekvése)

- mégis mik a körülmények, ami miatt a másik nem ment át...

azt megértem pl., ha a férfi azért nem megy, mert nála sokkal kényelmesebben elférnek / annyira régi vagy lepukkant a nő lakása, hogy az veszélyes / lakótársakkal, szülőkkel él a nő. Akkor is, ha akkor éppen egyszerűen nem ért rá, jobb dolga volt, megbeszélt programja volt mással, amiről tudott a nő is, beteg vmelyikük.


Ha komoly kapcsolat, nincsenek ilyen gondok, nem 14 évesen jöttek össze, akkor nekem is fura lenne kicsit, hogy együtt sem élnek 10 év után, nemhogy alig találkoznak.

2021. márc. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16%
Lehet mingli kapcsolat
2021. márc. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 10 év együttjárás a fura.

De ha ebből a szemszögből nézem,akkor a könyörgés már nem is tűnik annak.

2021. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!