Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire normális ha párom másfél év együttjárás után is megszokta nézni exének adatlapját, és olykor be is lép hozzá?

Figyelt kérdés
( tudja a jelszavát ) Tudom, hogy szeret, de ez... Ez szerintem nem normális.. Talán még mindig vonzódik hozzá?
2011. máj. 3. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem még vannak benne érzések.Mármint a barátodnak az exe felé.Gondolom érdeklik a levelei,hogy beszélget-e valakivel.Van-e most párkapcsolata.
2011. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Jaja....


Még táplál iránta néha mély érzelmeket!

Lehet h csak aggódik érte! Nem kell rosszra gondolni egyböl.


Akkor van gond ha féltékeny rá.....


de lehet csak kíváncsi h tényleg mivan vele.....él e még, jól van e...remélhetőleg ennyi!


Nem kötelező mindig minden párnak haraggal elválnia!

2011. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát pedig ők haraggal váltak el. Illetve nem egészen, inkább utána lett haragos.
2011. máj. 3. 21:28
 4/15 anonim ***** válasza:

Sajnos sosem lehet tudni mért

én 7 éve szakítottam

igaz az én hibámból de ma is felegyek az oldalára és nézem hogy kapcsolatban van e és féltékeny vagyok ha igen.

Ami fontos hogy 7 éve én is kapcsolatba élek

a mostani miatt szakítottunk!

2011. máj. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
És te nem érzed úgy, hogy még mindig érdekel " úgy " ?
2011. máj. 3. 21:34
 6/15 anonim ***** válasza:

2. vok!


nézd kérdező én nekem eddig 4 barátnőm volt mondjuk úgy 4 komoly!


Jelenleg van egy párom egy lány akit nagyon szeretek, immáron 2,3 éve!


DE! A mai napig szeretem tudni h melyik ex barátnőm hogy van és nem e ugrott e le a hídról! Van amelyikkel haraggal váltunk el de a többséggel normálisan csendesen.

2011. máj. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ha megnézi az adatlapját abban nincs semmi rossz, én is megszoktam nézni az ex barátom adatlapját, de csak pusztán azért, hogy lássam rakott-e fel új képet, meg csak úgy kíváncsiságból. De az, ha még be is lép az adatlapjába, ezt nem hiszem, hogy normális dolog. Még ha járna azzal az ex csajjal szerintem akkor is pofátlan dolog meg gusztustalan, h belépked az ő oldalára...minek kell ez? Meg minek kell egyáltalán tudni egymás jelszavát? Én nagyon szeretem a barátomat, bízom is benne, de azért nem adnám meg neki a jelszavam sose, sehova. Bocsi ezért az offért, csak leírtam már a gondolataimat. :))

Egyébként meg ha téged ennyire zavar (engem is zavarna ha belépkedne a barátom az exe adatlapjára) akkor kérdezd meg tőle, hogy miért tette. Nem hiszem, hogy csak úgy kíváncsiságból... szerintem egy kicsit kötődik még hozzá érzelmileg. Aggódik érte, fontos neki még szerintem hogy mi történik vele. Még egy kis off: Én is jóban vagyok az exfiúmmal, nem váltunk el egymástól haraggal, később sem utáltuk meg egymást (már több mint másfél éve volt a szakításunk) de mivel nekem már van barátom, én nem tudom hogy hogy tudnék az exemért aggódni... merthogy írták itt felettem, hogy lehet aggódik érte. Szerintem csak akkor tudna aggódni érte vagy akkor tudna féltékeny lenni rá, ha szeretné még. Hát nem tudom amúgy miért tette, kérdezd meg tőle, kíváncsi vagyok én is!! :)


17L

2011. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

7 éve szakítós vagyok:

sokszor úgy érzem hogy vonzódok hozzá

áll néven levelezek vele.

Tudom most bunkónak tartotok.

Az biztos hogy sose fogom elfelejteni.

Ö volt az első akivel le feküdtem (talán ezért nem tudok felejteni)

É 6 évig voltam együtt vele is

2011. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én 7 hónapja léptem ki a 3 éves kapcsolatomból más miatt. Azóta is mindennap megnézem 2 közösségi portálos is, hogy volt e valami változás. Kicsit kezdem betegesen érezni magam, nem tagadom, ha tudnám a jelszavát hidegvérrel fellépnék!

Pedig nekem van azóta kapcsolatom, nagyon jól elvagyok vele, de egyszerűen nem tudom megállni, hogy ne tudjak minden lépéséről...


Mivel én szakítottam vele magam sem tudom megmagyarázni mi ez a mánia, talán nem felejtettem még el, talán nem is fogom, és talán rossz napjaimban visszavágyom hozzá!

2011. máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az összes exem adatlapját meg szoktam nézni néha, ha tehetem. Sőt a párom exei adatlapját is néha. Kíváncsiság. Vajon ők merre tartanak, mi lett velük azóta? Pedig egyikhez sem vonzódok. Kb. olyan ez, mint mikor egy-egy volt osztálytársam, régi ismerősöm adatlapját nézem meg. Se több, se kevesebb. Nem kell mindenfélét belemagyarázni.
2011. máj. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!