Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire normális ha párom másfél év együttjárás után is megszokta nézni exének adatlapját, és olykor be is lép hozzá?

Figyelt kérdés
( tudja a jelszavát ) Tudom, hogy szeret, de ez... Ez szerintem nem normális.. Talán még mindig vonzódik hozzá?
2011. máj. 3. 21:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Hm... érdekes válaszokat kaptam... Köszönöm!

Most jöttem rá, nem is biztos, hogy belelépett... Majd megnézem...

De köszi mindnekinek!!!

2011. máj. 4. 20:43
 12/15 anonim ***** válasza:
Igen még őt is szereti,legalábbis mikor én is hasonlót csinálok az azért van.
2011. júl. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is megszoktam nézni az exeim adatlapját, de ez puszta kíváncsiság, hogy mi lehet vele... Viszont a jelszavával belépni valakinek akkor is disznóság, ha együtt vannak, szakítás után pedig nincsenek is rá szavak, hogy mekkora...
2011. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ha ezt úgy 2-3 havonta csinálja, vagy kb. fél évente, akkor csak érdekli emberként, hogy mi van vele.


De aki ezt heti szinten, vagy gyakrabban teszi, az még a lelke mélyén szereti a másikat.

2011. júl. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én azért nézem meg az egyik exem adatlapját, mert már nagyon nagyon ellenszenves és van kin felhúzni az idegeim.:D
2012. nov. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!