Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért bántod meg akit legjobba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bántod meg akit legjobban szeretsz?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy akibe szerelmes vagy azt könnyebben megbántod, és fordítva? Van megoldás?

Mi a véleményetek?


2010. aug. 19. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
erre a kérdésre nincs megfelelö válasz talán azért bántod meg jobban mint másokat mert tudat alatt tesztelni akarod hogy tényleg szeret-e
2010. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De nem direkt! Csak könnyebben félre értelmezek szavakat, mondatokat. Túl érzékenyen reagálunk. Aztán megbeszéljük, milyen buták is vagyunk. :-)
2010. aug. 19. 10:44
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lehet, mint amit az előttem lévő mondot, hogy ösztönösen le akarod tesztelni, de még csak észre sem veszed. Addig jó, amíg meg tudjátok beszélni utána és nem hagyjátok a másikat sértődötten. 28L
2010. aug. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
annyira félsz, hogy elveszítheted, hogy hajlamos vagy a roszabbra gondolni.
2010. aug. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igazatok lehet...

Főleg az utolsóval értek egyet. :-)

És hogy edzhetnénk magunkat, hogy kevésbé legyünk ilyenek? Ha szerelmes az ember, félti a másikat, és saját magát is. Nem?


Köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 19. 11:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Hát lehet h nem is bántjuk meg könyeben .. csak ha másokat bántunk meg azt nem tartjuk olyan sulyosnak mint ha azokat akiket szeretünk. És mégis ugy tünik h őket könnyebben, de ha viszont szeret téged ugyis megbocsált.

Pl.: Én egyik osztálytárasammal nagyon joba voltam (vagyok) és msn-en hülyéskedtünk h ki a jobb szivató (egyébként én vagyok nekem mániám az msnes szivatás..rossz szokás) és fogadtunk. Na hát én másik msnen szépen elkezdtem szivatni. Közben nekem bevalotah szeret és h járni akar. Isten tudja h mér de én nemet mondtam talán féltem h elrontom a barátságunkat. Na szóval ott szívatam meg minden és beleszeretett abba is akit én alakitotam. Jött az osztálykirándulás és én ott bevalotam neki az igazat. Talán fel se fogta és aniyt tudot mondani siros hangon h jol van és majdnem elbögte magát. Utána este a sátorba du,áltunk és azt mondta h örül h én vtam az és nem más és csodálta is h van még egy ilyen különleges lány mint én. Azt hittem ott bögöm el magam. És még mindig szeret.

13L

2010. aug. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
30 felett már kicsit komolyabb nálam a dolog.Azért köszi. :-)
2010. aug. 19. 11:28
 8/12 anonim ***** válasza:
11:04 vagyok megint. velem az történt, hogy párom egy munkahelyi ügy miatt napokig feszült volt, és nem viselkedett úgy mint ahogy szokott. én ezt látva kétségbeestem, és akaratomon kívül is jobban veszekedtem vele. meg nyilván minél jobban szeretünk valakit, annál jobban fáj tőle a rossz szó.
2010. aug. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Sajnos mindannyian azokat bántjuk, akiket a legközelebb érzünk magunkhoz. Talán azért, mert magunkénak érezzük és azokkal vagyunk legjobban önmagunk.
2010. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Ez így van... És talán kicsit visszaélünk azzal, h ő úgyis elnézi, mert szeret... főleg hosszú kapcsolatban az ember már tényleg mer önmaga lenni...

19/L

2010. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!