Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha kb. 5-6 havonta van szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kb. 5-6 havonta van szex egy 8 éves kapcsolatban Az normális?

Figyelt kérdés

33 éves vagyok a férjem 37.

Régebben az első években sem volt egy nagy szexuális étvágyú,és én így fogadtam el őt, de ahogy teltek az évek, egyre kevesebb lett.

Én se vagyok az a típus aki mindennap vagy minden héten igényli, de úgy gondolom, hogy azért havonta, vagy rosszabb esetben két havonta együtt lehetne lenni.

Mindig a fáradtságra fogja.

De ha kérdezem mi a gond, szeret-e ,azt mondja igen,továbbra is velem akar lenni, stb.

Az a baj, hogy úgy érzem, hogy ez miatt kezdek tőle kicsit eltávolodni.


2021. márc. 18. 00:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem kevés:( egyre több az ilyen kérdés. Mi van a pasikkal?
2021. márc. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
85%
Tudnám, hogy akkor mit csináltok? Mert szex nincs, beszélgetés sincs.. éltek egymás mellett mint a lakótársak?!
2021. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%
Előtte mennyi volt? Nekem annyira fura, hogy hetekig/hónapokig eszetekbe nem jut szexelni? Nincs rá igény? Vágy?
2021. márc. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy 37 éves pasi fél évente akar szexelni? Egyáltalán nem normális.

A férjem is 37, én 36. 17 éve vagyunk együtt. Azért heti 2x még most is összejön.

2021. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jézusom, mi 32-38 éves pár vagyunk, jo ideje együtt, és kb naponta szeretkezünk.


A párod szerintem aszexuális lehet, de 5-6 havonta az rettenetes, gyakorlatilag smmi.

2021. márc. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az eltávolodásod sajnos jogos, egy házasság szex nélkül nem az igazi. Törődj bele, hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője.
2021. márc. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!