Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális kapcsolat ez? Kb 300...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális kapcsolat ez? Kb 300 km távolság van köztünk, és havonta 1-2 hétvégét találkozunk csak.

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem normalis, bar van akinek igen.

En nem tudnek igy elni a parommal, mindketten dumagepek vagyunk de nem telefonba szeretunk beszelni egymassal hanem szemtol szembe! :))

2009. máj. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
áhh, én nem bírnám ki :S nálunk is ennyi a távolság, de szerencsére csoport társak vagyunk :)
2009. máj. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
én 2 évig birtam távkapcsolatot. mostmár együtt lakunk. imádom a barátnöm!
2009. máj. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nagyon szeretitek egymást, akkor ki lehet bírni. A szüleim között is 250 km távolság volt és 39 éve házasok!:) Sok boldogságot!:)
2009. máj. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A szerelem nem ismer határokat - szokták mondani. :) Csak tőletek függ, hogy így vállaljátok-e és így is ki tudtok tartani egymás mellett.

Szerintem ne azon gondolkodj, hogy csak 1-2 alkalommal találkoztok egy hónapban, hanem hogy egyáltalán együtt lehetsz azzal, akit szeretsz, még ha kis időre is.

2009. máj. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
56%

Ebben az esetben örülnöd kellene minden együtt töltött percnek... Nem ilyen hülyeségen agyalni... Szeressétek egymást, a többit sz@rjátok le, mikor találkoztok, csak ti legyetek egymásnak, semmi más ne számítson, és menni fog.

Amúgy közelebbi párok sem találkoznak többet... Köztünk 60 km van, mégis csak 2 hetente tudunk találkozni, péntektől vasárnapig, de azok a legyszebbek.

Ha akarod, menni fog, csak szeressétek egymást:)

-Reaper-23/F

2009. máj. 14. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mi is egy évig 150kmre, aztán egy évig együtt laktunk, msot emg megint 150km lesz :(( nah ilyet ne cisnaljatok, ha lehet, nagyon szar, inkabb lettem volna 2 evig tavkapcsolatban... mert most megszoktam, hogy milyen jo vele...
2009. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
-Reaper- Vagyok! Ki volt az a Nagy Magyar Bunkó, aki lepontozott??? Írok egy normális választ, erre lepontoznak... Hát gyerekek, pfffff... Én már nem is fogok válaszolni senkinek, mert mindig ez a vége... És azt is elárulnátok, hogy MIÉRT????
2009. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mi is távkapcsolatban élünk (300km)igaz, még csak 4hónapja, elég nehéz, főleg most, hogy 2hónapig nem találkoztunk(érettségik), de reméljük a szeptember közös lesz már. Sztem a távkapcsolat lényege, h legyen közös cél.

18/l

2009. máj. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Reaper, te talán cigány vagy? Mit magyarozol? Hülye rasszista...
2009. máj. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!