Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha együttvoltunk valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együttvoltunk valakivel aztán megszakadt a kapcsolat neki is lesz valakije meg nekem is és hosszú idő után találkozunk felkavarodhat benne az érzések?

Figyelt kérdés
(engem meg még mindig érdekel..) Lehet még köztünk valami? 1-2 év eltelte után?
2008. jún. 18. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen - én így jöttem össze a párommal újra. És sokkal jobb a viszonyunk, mint régen volt. :)

Persze, ehhez kölcsönösség kell, de lehetséges!

2008. jún. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen felkavarodhatnak, mert eszébe jutnak azok a régi szép idők amit együtt töltöttetek. Főleg, ha sokáig voltatok együtt. :) És szerintem igen.. Lehet még köztetek valami. De persze csak akkor, ha te is és ő is igazán szerettétek egymást még akkoriban.
2008. jún. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
és ha ő nem volt szerelmes csak szeretett velem lenni? akkor is?
2008. jún. 18. 17:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Még akkor is. Nálunk is ez volt, és most második alkalommal Ő is beszerelmesedett. (első válaszadó)
2008. jún. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:D köszike
2008. jún. 18. 19:51
 6/6 anonim ***** válasza:

Wow csupa érdekes válasz...

Én 3 évig voltam együtt valakivel. Szakitás, szünet, más valaki...aztán egyre több érdeklődés, finom nyomulás... Bennem inkább ellenérzést váltott ki...

De mindenki más. Nem értettem mit akar, hiszen mikor ott voltam, nem voltam elég jó. Irigylem azokat akik képesek a megbocsátásra és újrakezdésre.

2008. jún. 19. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!