Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esett, ti is ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esett, ti is ilyenek lennetek?

Figyelt kérdés

van egy baratom 21 eves 8 honapja jarunk a szulei eddig nagyon aranyosak voltak velem, (en cigany szarmazasu vagyok de eretsegizni szeretnek es muvelt csalad vagyunk, o magyar)

egy nap mentunk nala es az apja reszegen megverte az anyjat a baratom bement es elkezdett veszekedni az apjaval h miert ilyen allat erre az aopja azt mondta h "te hallgass menj a ciganyokhoz"rosszul esett!

ti is igy viselkednetek?

normalis az ilyen ember?


2010. aug. 18. 23:49
1 2 3 4
 21/31 Decoy ***** válasza:
52%

ne is törődj az apjával biztos előbb beszél aztán gondolkodik...

meg nem értem miért nem lehet egy olyan nyelvújítást hozni lennének a romák= akik dolgoznak rendesen meg minden és csak a bőrszínük más és lennének a cigányok=azaz a lusta tolvaj népség akik a segélyekből élnek meg a lopásból...

tom kicsit rasszistán hangzik pedig jobb lenne így

na mind1 fel a fejjel tanulj tovább és legyen jó állásod és mutasd meg, hogy te nem egy cigány vagy hanem egy rendes dolgos tisztességes roma...


wilson voltam

2010. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

koszonom,

egyebkent nem latszik a boromon a szarmazasom a szuleimen sem mindkettojuk apja magyar volt, es az emberek szemeben megis ciganyok maradtunk azert probalok kiemelkedni a nemzetembol minden erombol h tobbe ne dobjak ram a tragar megjegyzeseiket, de mindig az a dicseretem hogy "ugyes ahoz keppest hogy cigany"dehat probalok meggbekulni a tennyel hogy igen is az vagyok. Es orulok hogy parom nagyon szeret es en is ot minden nap megkeri a kezem es azt mondta hogy ha kell eletem vegeig minden nap megfogja kerni csak hogy mnejek hozza:)

szoval boldog vagyok a boromben

jah es meg valami nem csak a ciganyok olnek , lopnak stb. manapsag eppen eleg magyart lathatunk abban a tvben ahol egyes emberek csak a ciganyokat veszik eszre.

2010. aug. 21. 00:00
 23/31 A kérdező kommentje:
2010. aug. 21. 00:02
 24/31 A kérdező kommentje:
tudom eleg hulye kep de reg volt
2010. aug. 21. 00:02
 25/31 Decoy ***** válasza:

a rossz embereket lőjük fel a holdra...

egyből megoldódna minden próbléma jutna mindenkinek állás otthon étel stb...

am sajnos rossz emberek mindenhol vannak..komolyan mondom szigorítani kéne a büntetéseket... nem 5 év szabadságvesztés hanem 5 évnyi kőtörés hogy tegye hasznossá magát...

2010. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"te hallgass menj a ciganyokhoz"

Azért mondta ezt, mert cigány származásúak vagytok. Ha németek lennétek azt mondta volna, hogy menj a németekhez xD

2010. aug. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:

aha es azert veri a feleseget mert 25 eve foz, mos, takarit plusz a beteg anyossat es aposat gondozza?

mert ha nem csinalna ezeket akkor nem is bantana?XD

ez hulye valasz volt kedves utolso!

2010. aug. 21. 00:08
 28/31 anonim ***** válasza:

Ne figyelj azokra akik itt szidnak meg hasonlók. Te normálisnak tűnsz és szerintem az is vagy:) és a kép is jó:)

És sok boldogságot nektek:)

18/L

2010. aug. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

pff elir szegény pár betüt és mindjá helyesirási hiba uristen-.-

neis törödj velük..

amugy az apjátol tényleg köcsögség volt:/ de ha a barátoddal minden oké emgvagytok akkor sztem ne törödj vele (: majd megy minden ugyanugy..

15L

2010. aug. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

A helyedben nem foglalkoznék a barátod apjával..

Ne is törödj azokkal akik ilyeneket mondanak, inkább mutasd meg nekik mire vagy képes!!

Az ember származásától függetlenűl lehet nagyon kedves, aranyos ,okos,és lehet egy bunkó hülye is.

A lényeg h a barátod szeret téged te meg a barátodat.

2010. aug. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!