Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esett, ti is ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esett, ti is ilyenek lennetek?

Figyelt kérdés

van egy baratom 21 eves 8 honapja jarunk a szulei eddig nagyon aranyosak voltak velem, (en cigany szarmazasu vagyok de eretsegizni szeretnek es muvelt csalad vagyunk, o magyar)

egy nap mentunk nala es az apja reszegen megverte az anyjat a baratom bement es elkezdett veszekedni az apjaval h miert ilyen allat erre az aopja azt mondta h "te hallgass menj a ciganyokhoz"rosszul esett!

ti is igy viselkednetek?

normalis az ilyen ember?


2010. aug. 18. 23:49
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

tudod az van, hogy a szuleim dolgoznak nem a te adodbol elunk!

a testverem egyetmista!

es nem utalom a magyarokat minden baratom magyar es aki ismer szeret. Szerintem ertelmes ember nem azt nezi, hogy mi a nemzetisege hanem azt hogy milyen ember az egyen!

Elismerem, hogy igen is vannak gyilkos, troger, tolvaj ciganyok legtobbjuk ilyen, de miert kell a kiveteleknek is miattuk szenvedni?

szerintetek ez igazsagos?

2010. aug. 19. 00:54
 12/31 anonim ***** válasza:
78%

Nem igazságos.De senki nem mondta neked Alíz,hogy ez itt Csodaország.

Tedd túl magad rajta.A részegek olyanokat is mondanak,amit másnap megbánnak.

Előitéletek pedig mindig lesznek,az egész életed végig fogja kísérni.Szerencsés vagy,mert a jó egzisztencia sok mindenen átsegít.

2010. aug. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat!:)
2010. aug. 19. 01:11
 14/31 anonim ***** válasza:
89%

ha büszke lennél a cigányságodra nem fájna hogy az apja ezt mondta.....engem is magyarozott már le cigány,de sosem esett rosszul.hiába van nagy házatok és apukádnak jól menő vállalkozása és te is okos vagy ha magaddal nem vagy megbékülve,csupán azért mert cigány vagy....

Megmondom én h miért nem szeretjük a cigányokat....mert manapság nem telik el úgy nap h ne szólna arról a hírek h Kolompár Vinetu megölte xy-t (magyar).Nem téged nem szeretünk,hanem alapból a cigányokat....te ettől függetlenül még lehetsz tanult,művelt,sajnos a rólatok kialakított képről(amit saját nemzeted okozott magának)ez mit sem változtat.Nem megbántani akartalak,csak leírtam amit gondolok.

2010. aug. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
69%
Ha a város legjobb iskolájába jársz,és ilyen okos vagy,akkor miért írsz ilyen sok helyesírási hibával?? (nem az ékezetre gondolok)
2010. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
nem helyes irasi hibak, hanem gyorsan irtam es nehany betut felcsereltem vagy nehany szot elirtam. Megyei helyesirasin 2. lettem.
2010. aug. 19. 16:33
 17/31 anonim ***** válasza:
38%
én meg fedett pályás távolbanéző világbajnokságot nyertem krisztus előtt 20000 évvel...
2010. aug. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
49%

Attól, hogy valaki gépen elüt pár betűt még nem evidens, hogy nem tud helyesen írni. Nem hiszem, hogy itt mindenki kifogástalanul tud gépelni. Nekem is vannak előítéleteim, az olyan cigányokkal szemben, akikről a hírek szólnak és akikről tudom, hogy milyenek, ettől függetlenül van nagyon jó cigány barátom. Nem számít, hogy cigány, bár sokan nem várják meg amíg valaki megszólal, csak ránéznek és "fúj cigány". A párod apja egy állat. És nem csak azért, mert cigányozott, hanem azért, mert megverte a feleségét.


Valamelyik válaszoló írta, hogy ha büszke cigány lenne akkor nem zavarná. Hogy lehetne ebben az országban bárki is büszke cigány? Ha valaki cigány akkor azért verik meg, ha meg nem akkor meg azért... Melyikre lehetnénk büszkék?


Fordított esetben nekem is rosszul esne, és bár a párodhoz tartozik, de nem vele kell foglalkonod :) Próbáld meg valahogy elviselni, ha a párodat nem zavarja, akkor ne is törődj az apjával :)

2010. aug. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
64%
Engem nem nagyon érdekel, hogy ki milyen származású. Elsőnek megismerem csak utána építek fel róla véleményt! Am nagyon sokan ilyen felfogásúak. Engedd el a füled mögött. Lehet ,hogy fáj de ezen ne akadj fenn.:)
2010. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
64%

Fiúk,lányok!

Én magyar származású vagyok és büszke is rá, hogy az vagyok, de már kezdem unni ezt a rasszizmus dumát!

Vannak jó és rossz emberek, attól, hogy a lány romaszármazású, még nem kell rossz véglet oldaláról tekinteni és senki mást sem, akár héber,arab vagy ázsiai származású!

Az ember a környezete és legfőbbképpen a neveltetés álltal válik olyanná, amilyen és nem a származása miatt!

Attól legfelljebb a szokásokat és a kúltúrájukat veheti át!

Fügetlenűl, hogy ki-milyen származású az inkább elitélhető, ha valaki olyat csinál, ami helytelen és csak arra az egyénre vontkozik, mintsem a faji hova tartozására!

Ki nem így látja az inkább ne írjon kommentet!

2010. aug. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!