Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esett, ti is ilyenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esett, ti is ilyenek lennetek?

Figyelt kérdés

van egy baratom 21 eves 8 honapja jarunk a szulei eddig nagyon aranyosak voltak velem, (en cigany szarmazasu vagyok de eretsegizni szeretnek es muvelt csalad vagyunk, o magyar)

egy nap mentunk nala es az apja reszegen megverte az anyjat a baratom bement es elkezdett veszekedni az apjaval h miert ilyen allat erre az aopja azt mondta h "te hallgass menj a ciganyokhoz"rosszul esett!

ti is igy viselkednetek?

normalis az ilyen ember?


2010. aug. 18. 23:49
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%

Én a a helyedben összetenném a 2kezem h ilyen apósom lenne, h állandóan bebaszik, összeveri a feleségét, és lehord mindenkit a gecsibe, leszarja más véleményét, őszinte.

Példakép.

2010. aug. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Ganaj az apja, sajnos megesik
2010. aug. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
köcsög a faterja vannak normálisak mit te is ha tanultál és van érettségid ne foglalkozz a faterjával szerintem :D 21/f
2010. aug. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
56%

Normális.A magyarok nem szeretik a cigányokat.Hogy miért,azt most nem részletezem.

És egy magyar apának sem fog jólesni,hogy a fia egy cigány nővel kavar.Még örülj neki,hogy csak ennyit mondott az öreg.

2010. aug. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:

legyszives reszletezd hogy miert!

azert mert a varos legjobb iskoljaban tanulok kituno eredmennyel? az edes apam epitesz mernok edes anyam varro no?

hatlmas hazunk van, es nem vagyok egy rohadt ribanc mint alegtobb "magyar senkihazi"? mondd mar miert olyan nehez elfogadni h vannak kivetelek hm?

2010. aug. 19. 00:34
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igazad van. Az apja egy beszűkült fa.szkalap. Ne is foglalkozz vele.
2010. aug. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Csak nekem tűnt fel az a mondat, hogy az apa verte épp az anyát???Páran cigányoztok itt, az én szememben az egy utolsó féreg, aki megver egy nőt, pláne ha részegen (mivel ilyenkor valószínű, hogy oka sincs rá, csak "kedvtelésből").

Ne foglalkozz a faterral, a lényeg, hogy a barátod szeret, bár azért az utolsó kommentedben nem voltál túl kedves, így ne várd el, hogy mások azok legyenek veled, ha te egyből így reagálsz.

2010. aug. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
89%

,,rohadt ribanc mint alegtobb magyar senkihazi"


A kis rasszista.

2010. aug. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

nem vagyok egy agressziv ember, csak mar unom az ilyen eloiteleteket. Az elozo baratom szulei rosszabbak voltak ok is utaltak pedig soha az eletben meg eselyt sem attak h megnyerjem oket 1,5 evet jartunk vegul szakitottunk mert nem birtuk tovabb.

A mostani baratom szulei nem annyira rosszak, a baratom allitja h az apja is szeret csak reszegen ilyen de nah..faj:(

2010. aug. 19. 00:48
 10/31 anonim ***** válasza:
56%

"hatlmas hazunk van, es nem vagyok egy rohadt ribanc mint alegtobb "magyar senkihazi"? "


ebből látszik a mocskos korcs véred... HATLMAS (grat a kitünő magyarhoz...-csicska-)házatok van? miből? nem varrásból... hanem a szüleim adójából meg segélyből...

örüjjé hogy a potenciális apósjelöltnek nincs gusztusa h téged verjen ne az asszonyt...

2010. aug. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!