Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akivel 3 évig voltunk együtt. Beleszerettem egy másik srácba,ezért szakítottunk. Elég rossz lett emiatt a viszonyunk,mert nagyon megbántottam és haragudott rám. Én hívtam volna,de a barátom nem engedte. De ezért végülis nem haragszom,mert én sem engedtem volna...Mostmár 1 éve nem is beszéltünk,de hallottam,hogy ki akar menni az idegen légióba és én ezt nem szeretném. Mindig mondta,hogy ha szakítunk ki megy,de nem gondoltam,hogy komolyan mondja. Jó lenne felhívni,de nem merem,mert a barátom,nagyon megharagudna,csak vita lenne belőle. Eltitkolni meg nem akarom. Szerintetek hagyjam,hagy menjen? Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2010. aug. 18. 20:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22.15: Én is nő vagyok. De nem örülnék annak, ha kiderülne, hogy valakit így összetörtem. Megijednék. Nem akarok senkit tönkretenni elragadó bájaimmal. Önbizalmam enélkül is van.
2010. aug. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Akit bájak így összetörhetnek, az úgysem volt teljesen ép.
2010. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Kedves 22:42,inkább a kérdésre válaszoltál volna,ahelyett hogy brilliáns cinizmusoddal szórakoztatsz minket.


Célszemély

2010. aug. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én írtam a 2. és a 3. választ is. És nem akartam űberkedni, csak elindult egy elgondolkdtató párbeszéd.
2010. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nem miattam teszi,nem vagyok öntelt,csak megszerettem annyira,hogy nem akarom,hogy ilyen hülyeséget csináljon. Kösz a "falhozvágást"! Nem vagy szimpi! -.-'
2010. aug. 19. 08:06
 16/19 anonim ***** válasza:

Akkor mégegyszer leírom,mert úgy tűnik hogy ez elkerülte a figyelmed: "Csak nálad jelenik meg a légió negatív hullámként,mert annak idején ezt hitette el veled.Nála pozitív,különben miért akarna ki menni?Tudod ez amolyan férfias dolog,minden férfi eljátszik a gondolattal,hogy még férfiasabbá edze magát a légióban.Csak kevesünknek van bátorsága ezt megtenni."


A légió már nem ugyanaz mint régen.Semmi borzalmas nem történik ott vele.Tulajdonképpen egy az átlagnál szigorúbb katonai intézmény,merev szabályokkal.És hát nyílván,kell oda állóképesség,és kitartás.És nem jöhet haza a szerződés lejárta előtt.

Most is az a véleményem,hogy ez nem a te tolgod.Ha nincs jobb ötlete az életre,mert ő akar lenni a terminátor,akkor hadd menjen.

2010. aug. 19. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nem tudhatod,mi folyik ott. Szerintem nem csak nekem negatív. Viszont abban igazad van,hogy nincs már hozzá közöm,de azért jó lett volna még beszélni vele,mielőtt ki tudja mi történik...
2010. aug. 19. 09:18
 18/19 anonim ***** válasza:
Amúgy meg hallottam már olyan szájhősőkről,akik elterjesztették a környezetükben hogy mennek a légióba,aztán semmi nem lett belőle.
2010. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Nem szájhős,csak a közeli családja tudja. Meg mostmár én. Mindegy,köszi a válaszokat!
2010. aug. 19. 10:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!