Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Volt egy barátom akivel 3 évig voltunk együtt. Beleszerettem egy másik srácba,ezért szakítottunk. Elég rossz lett emiatt a viszonyunk,mert nagyon megbántottam és haragudott rám. Én hívtam volna,de a barátom nem engedte. De ezért végülis nem haragszom,mert én sem engedtem volna...Mostmár 1 éve nem is beszéltünk,de hallottam,hogy ki akar menni az idegen légióba és én ezt nem szeretném. Mindig mondta,hogy ha szakítunk ki megy,de nem gondoltam,hogy komolyan mondja. Jó lenne felhívni,de nem merem,mert a barátom,nagyon megharagudna,csak vita lenne belőle. Eltitkolni meg nem akarom. Szerintetek hagyjam,hagy menjen? Ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2010. aug. 18. 20:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Tudnál neki olyat mondani, amivel:

1. nem szakítod fel a régi sebet

2. nem bántod meg mégjobban

3. nem megy el

Alapból, te már nem vagy az élete része, hadd tegye amit Ő szeretne, ne azt kelljen tennie, amit Te szeretnél. Ne légy önző. Lépj tovább.

2010. aug. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
50%
Írj neki lebeszélős levelet! Egy próbát megér. Max nem fogadja meg, de azt úgysem bírja ki, hogy ne olvassa végig. A barátodnak meg nem kell tudnia róla, ha zavarja. Neked ez fontos, neki viszon rosszul esne (tudjuk hogy alaptalanul, de ez van), akkor kíméld meg az infótól. Ettől persze bizts bűnudatod lesz, mivel "nem akarsz titkolózni", és majd ingered lesz elmondani neki, de bírd ki. Gondolja arra, hogy makulátlan a lelkiismereted, nincs semmi amit a te hibádból kéne rejtegetni, arról nem te tehetsz, hogy őt ez zavarná, te meg csak jófejségből megkíméled őt az infótól, ahelyett, hogy önzőmód megbántanád csak azért, hogy a te lelkedet kicsit se nyomja semmi.
2010. aug. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen, csak akkor írj neki, ha meg vagy győződve róla, hogy nem indulnának meg tőle az érzelmei. És akkor is háromszor gondold meg. Majd fogadd el, ha ennek ellenére is el akar menni.
2010. aug. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

első vagyok

Szerintem ha emiatt titkolóznod kellene a barátod előtt, az már rossz. Vagy beszélj az exeddel úgy, hogy a mostani is tud róla, vagy ne is beszélj vele.

2010. aug. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Igen,csak nem tudom eldönteni,hogy akarok-e vitát,vagy sem. :S Köszi a válaszokat!
2010. aug. 18. 21:23
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,de most kemény leszek: Mi a f@sz közöd van hozzá?


Tényleg annyira naív vagy,hogy azt hiszed,egy évvel a szakítás után miattad menne ki a légióba?Ezt a hiúságod mondatja veled,vagy az önteltséged?Netán ma reggel születtél?Vagy most jöttél le a falvédőről?

Az hogy annak idején ezt mondta neked,csak azt jelenti hogy már akkor is eljátszott a légió gondolatával.És akkor baromi jól hangzott,hogy ezt összekötötte veled és az esetleges szakítással.Vagy egy év után eszmélt fel,hogy szakítottatok?Gyors felfogású gyerek.

A mostani döntésének semmi köze hozzád.Csak nálad jelenik meg a légió negatív hullámként,mert annak idején ezt hitette el veled.Nála pozitív,különben miért akarna ki menni?Tudod ez amolyan férfias dolog,minden férfi eljátszik a gondolattal,hogy még férfiasabbá edze magát a légióban.Csak kevesünknek van bátorsága ezt megtenni.

Ne keresd,ne hívd.És most már jó lenne ha tudnád hol a helyed,és kihez tartozol.

2010. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
Persze, nem biztos, hogy van összefüggés a két dolog között, sőt, talán a kérdező örülne legjobban, hogy nem miatta megy ki. De azért ez a nekiesés elég aránytalan.. Falhoz is vágnád, ha személyesen kérdezné?:) Amúgy nem feltétlen csak hiúságból gondolhat ilyet valaki, ha meg mégis, az sem akkora vétek. De szerintem csak fél, hogy a srác esetleg őmiatta b@szna ki magával. Attól még szereti a pasiját..
2010. aug. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha ezt akarja, hadd menjen. Már nem a te problémád.
2010. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

21:50!


Azért,falhoz nem vágnám,hogy felébredjen.Talán ennyi is elég volt neki.

Persze,nem vagyok naív.Próbálj egy nőt lebeszélni arról hogy egy férfi nem miatta teszi ki magát ezer veszélynek.Nem fog sikerülni.

2010. aug. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha öngyilkos akarna lenni, biztosan találna egyszerűbb módot.
2010. aug. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!