Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit érzek?

Figyelt kérdés
Nha szoval van 3 srac. Tudom mar rosszul kezdodik.Nevezzuk oket A-nak I-nek es G-nek oket. Szoval A mar nagyon regota tetszik de valahogy nem jottunk ossze soha mert szerinte tul feltekeny vagyok. G majdnem ugy nez ki mint A es tetszik nekem nagyon de lehet hogy csak azert merthogy ugy nez ki mint A es hat G-vel mar osszejott par dolog mig A-val nem.de most G is elvan mitnha amr neme rdekelnem pedig ezelott egy honappal meg velem volt :(:( Nha es akkor itt van I akivel mar nagyon regota ismerem es nemtudom de valami vonz benne. pedig mar tobbszor megbantott volt ugy h oszejottunk de megcsalt szakitotunk. majd mikor ugy ereztuk h jo lenne csak csak egyutt akkor midnig volt baratnoje. egyszer szakitot aaz egyik csajal h velem legyen de aztan csak meg gondolta magat. es aztan nem nagyon beszeltunk aztan most par napja megint elkezdett flortolgetni es ez kicsit felkavart es mar nemtudom mit erzek. az biztos h A-val jarnek csak szeritnem eretlen kicsit mindene a bulizas es nem epp a hosszu kapcsolatairol hires de G-vel is jarnek mert irtoan tetszik es nem csak ugy maga a kinezeti hanem a hangja megveszek a hangjaert. Nha de msot itt van I es ez bosszant pedig mar eldontotem h nem akarok tole semmit. de megis most ez zavar
2010. aug. 18. 20:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem is kell értened, az a lényeg, hogy én értem.
2010. aug. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Járj G-vel!:D
2010. aug. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!