Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adnátok még egy esélyt neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adnátok még egy esélyt neki?

Figyelt kérdés

A volt barátommal újra összejöttünk 2hete és elment vasárnap gólyatáborba.. igazából eléggé féltem hogy mi fog történni mert hallottam hogy az emberek rendesen kivetkőznek olyankor magukból, nincsenek gátlások...

volt is mitől félnem,hazajött ma és közölte hogy sajnos az egyik lánnyal elcsattant egy csók( 2l bor volt benne.. ) szinte számítottam rá,mert egész 4nap alatt ezen forogtam de mégis bazinagy pofonként ért.. viszont olyan szinten lehidaltam,hogy sírni nem is tudok.. most fogunk találkozni és megbeszélni ... nem akarok elveszíteni,de ez egyszerűen hihetetlen... olyan szinten sérült a büszkeségem és nagyon elvesztette a bizalmam ... ti megbocsátanátok? én nem akarok csak egy lány lenni az életében, én a lány akarok lenni :@ velem volt a leghosszabb kapcsolata eddig,több mint egy év ...

nagyon fáj,amiért megtette,de nem akarok szakítani..

hogy látjátok a dolgokat? nem kicsapongós életet él, teljesen normális srác, evidens hogyha még1x megtörténik lapátra teszem,de hogy érhetném hogy még1x sose történjen meg?? mindent megkap tőlem,nem értem miért érdemeltem ezt... -.-(N) tisztelem,mert elmondta,és nem hazudott.. biztos nem számított semmit neki az egész,mert a csaj nevét se korát nem tudja,de akkor is .. miért kellett ez az egész? jól érzi magát, iszik, ismerkedik,de miért nem lehet megállni egy bizonyos ponton???

17/L


2010. aug. 18. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
17 évesen hol voltál gólyatáborban?
2010. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem én !! ő volt, ő 19 éves.
2010. aug. 18. 18:43
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudnék többet megbízni benne. ezentúl mindig tövig rágnám a körmöm, ha megy valahova, megtiltani meg úgysem lehet neki, hogy kilépjen az utcára, vagy elmenjen bulizni.
2010. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Hát sajnálom. :/


Én ugyan fiú vagyok, de biztos, hogy nem bocsátanám meg a barátnőmnek, ha egy másik sráccal smárolna. Szakítanék vele, az ziher, a csávó képét pedig átszabnám. Utána már soha többet nem tudnék megbízni benne. És aki 1x megtette, az megfogja tenni másodszor is...


Tudom, hogy nehéz lesz, de hagyd ott és majd találsz egy 1000x különbet! :)

2010. aug. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Szerintem ne adj még egy esélyt neki, mivel akkor kifogja használni a bizalmadat... De azért kérlek majd írd meg,hogy mi volt.
2010. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Újra összejöttetek... tehát egyszer már szakítottatok?! Miért is?


Megbocsátani meg lehet, csak nem biztos, hogy a kapcsolatot van értelme folytatni. Főleg, ha elveszett a bizalom.


Kétszer írod le, hogy nem akarod elveszíteni. Akkor miért kérsz tanácsot?


Mindent megkap tőled - írod. Oké, és ő mire vágyik? Csak mert nem biztos, hogy a kettő mindig megegyezik. A leírásból meg nem egyértelmű.

2010. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
66%

Meg lehet állni egy bizonyos ponton.Csak monogámia kérdése.Nem vagyok híve az újrakezdésnek.A szakításotok nem a véletlen műve volt.Komoly okai voltak,mely okok talán most is fennállnak.Az a szomorú hírem,hogy már nincs olyan értéked nála,mint az első részben.Ezért csattanhatott el a csók.

Adj neki még egy esélyt.Aztán majd meglátod hogyan alakul.Mindenesetre mikor beszélsz vele,legyél határozott és kétséget se hagyj afelől,hogy még egy ilyen,és repül.

Azért arra ne számíts hogy a második rész ugyanolyan magas fokon fog égni mint az első.Már elkövetted a hibát: újrakezdted.

2010. aug. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mégis döntöttem, szakítottunk, ő is gondolkodott azt mondta,hogy nem tudná garantálni ,hogy nem fordul elő mégegyszer... nagyon ideges voltam,mondom ez a gerinctelenség határa, pedig ő akarta hogy összejöjjünk újra!! :@ Megmondtam neki,hogy felejtsen el egy életre,soha többet ne keressen,nem fogok vele semmmilyen körülmények közt kommunikálni és ne is köszönjön...

Lezártam az egészet, nincs többé ő.

2010. aug. 19. 10:17
 9/11 anonim ***** válasza:

Jól tetted!!!

Én kipróbáltam a békülést, de nem tudtam bízni benne ezek után... úgy meg ratyi.


Ráérsz még ilyeneket eltűrni...

2010. aug. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
gratu...jól tetted..nem ismerlek, de büszke vagyok rád..nagyon erös voltál és nagyon merész, de hidd el, megérte..
2010. aug. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!