Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Adnátok egy új esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Adnátok egy új esélyt egy félénk fiúnak ha nagyon megváltozna?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy van egy fiú és egy lány.

A fiú szemüveges önbizalomhiányos, ráadásul nagyon félénk, de valamiért megtetszett neki egy lány. A fiú egy lúzer, azaz társadalmi értéke egyenlő a nullával. Probált udvarolni a lánynak, és végül randira hivta. De a lány elutasította.

Aztán újra probálkozott egy másik lánynál, és az is elutasította.

A fiú úgy döntött, hogy megváltozik, kivülről és belülről.


Egyenesebben jár, hangosabban és magabiztosabban beszél, több érzelmet fejez ki. Nagyon nyílt lett, nem úgy mint régen. Szemüvegét elbodta, helyette csinált egy fülbevalót, és karórát hord ami a férfi ékszere.


Vélemény?


2011. júl. 30. 21:13
 1/6 anonim ***** válasza:
na végre összeszedted magad :)
2011. júl. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így már esetleg érdekelni fogja a nőket. Én adnék neki egy esélyt. 18/L
2011. júl. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esélyes h adnának, ha jobban nézel ki.
2011. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
:D :D te jó ég! mintha én írtam volna... ugyanannál a lánynál azért ne reménykedj!
2011. júl. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a karórán múlik a dolog, hanem azon, hogy önmagaddal ki vagy-e békülve. Ha a változás miatt igen, akkor feltételezem, hogy több lány figyelmét kelted majd fel. De...ha nekem valaki nem tetszik szakadt pólóban, akkor öltönyben sem fog.

Mindegy, egy próbát megér!

2011. júl. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azok a csajok akik régen elutasítottak, most sem mondanának igent, de olyanokkal, akik nem ismertek korábban, próbálkozhatsz.
2011. júl. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!