Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Talán már nem kíván, már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Talán már nem kíván, már nem kellek neki? / bövebben lent /

Figyelt kérdés
az én bajom az, hogy barátommal két hete nem találkoztam, mert azt mondja, hogy ő neki családi gondjai vannak és nem megy sehova mert gondok vannak otthon. alig beszélünk már. :/ pedig én nagyon szertem és kell nekem. már azért se akar átjönni hogy szeretkezünk. már nem kellek neki? pedig őnagyon mondja hogy ő azért ennek ellenére is szeret csak most éretsem meg hogy nem megy neki mert zürök vannak otthon. :S de én nem birom már ki nélküle. segitsetekmit tegyek kérlek. :S
2010. aug. 18. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
menj át te.
2010. aug. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de nem akarja. egyedül akar lenni.
2010. aug. 18. 14:38
 3/10 anonim ***** válasza:

Mióta ismeritek egymást?

Milyen gondjai lehetnek? Miért nem avat be?


Lehet, ha kibeszélné magából, beszélgetnétek, érezné, hogy tud valakire támaszkodni és szorosabbá fűzné a kapcsolatotokat. De ehhez neki kell döntenie, neki kell megtörje a csendet.

Ha ki akarod ugrasztani a nyulat a bokorból, akkor mondd meg neki, hogy te ilyen kapcsolatra nem vágysz, nem ezért jöttetek össze és vagy elmondja mi folyik otthon, vagy akkor ne is keressen többé. nem lehet egy kapcsolatot úgy fenntartani, hogy hetekig nem beszél egymással az ember illetve nem találkozik. Ennek így nincs értelme és bármennyire fáj lehet, hogy el kell hagyd.

2010. aug. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

milyen kedvesen írtad le köszönömszépen. :)


kérdésedre a válaszom. 1éve ismerem és 2honapja vagyunk együtt. ami nálam előny, mert futokalandjaim voltak csak, szoval ez a 2hónap nálam soknak számít. és szeretem, szerelmes vagyok. és ezért fáj, hogy nem keress, nem talizunk. és én nem szeretném elhagyni őt. inkább kibírom ezt hogy nem talizunk hetekig, minthogy elhaggyam.

tudom a gondjait,csak ezt így nyilvánosan nem szeretném leírni remélem megérted. de ugy dióhéjban hogya szülei elváltak éskivan borulva. és igen, mondtam neki nem egyszer mért nem van velem hogy kiöntse a szivét, és jobban lesz. de azt mondta, ne mert ő nem tud boldog leni úgy hogy körülötte szomorúak. hát akkor mostmit cisnáljak. erőltetni meg nem akarom, ha nem akar talizni nem talizunk. :S

2010. aug. 18. 15:14
 5/10 anonim ***** válasza:

szia.

szerintem hagyd most egy kicsit.

majd ha lecsillapodtak a dolgok,keresni fog tédeg.

adj neki időt.nyugi.

és ne parázz.:)

21L

2010. aug. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mióta van ez a zűr neki?Mertha már régóta akkor más csajjal kavar
2010. aug. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem belefáradt az otthoni gondokba, nincs ereje egypárkapcsolatra, hidd el ez csak átmeneti, hagyd Öt egy kicsit, ne követelőzz a talik miatt, majd Ő keres ha akar valamit! Had nyugodjon meg egy kicsit, lehet a szülei válása miatt elveszít egy számára nagyon fontos szülőt, vagy bármi amiért úgy érezheti, hogy az élete romokban áll, de nem akarja sajnáltatni magát így inkább félre vonul! Légy vele kicsit megértőbb!
2010. aug. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
2hete csinálja ezt.
2010. aug. 20. 14:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is estünk ilyenen át már, pont így, a kapcsolatunk elején.

Ilyenkor jobb ha magára hagyod, hadd oldja meg ő a dolgokat, te mindenképp maradj a háttérben és segítsd őt.

Mondd el neki hogy megérted a problémáját és ha kell akkor szivesen meghallgatod. Tudnia kell hogy számítat rád.

Egy pasi teljesen másképp gondolkodik mint mi nők, mi egyből ha problémánk van más vállán sírjuk ki magunkat vagy tanácsokat kérünk, de a teremtés koronája inkább magába zárkózik és szereti maga megoldani a dolgokat.

Hidd el, szeret ő csak most nem tud 100%-osan rád és a kapcsolatotokra koncentrálni,nem szabad egyből rosszra gondolni. Szó sincs róla hogy nem kíván, vagy nem szeret már.

Érezd át a helyzetét és támogasd őt lelkileg, meg fogja később hálálni az hogy számíthattál rá és nem fokoztad még a helyzetet a parázásaiddal!

Légy türelemmel és hidd el, jelentkezni fog!

2010. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönömszépen, kicsit mostmár nyugodtabb vagyok. :)
2010. aug. 21. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!