Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellek senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek hosszabb távra? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok,és eddig csak maximum egy hónapos kapcsolataim voltak. Nagyon sokáig szerelmes voltam egyik iskolatársamba, de vele sem jött össze 3 napnál tovább, utána körülbelül fél évig nem volt senkim, nem tudtam kiverni a fejemből.Néha ha meglátom suliban, most is megdobban a szívem. Másfél hete összejöttem egy sráccal, kb 2 szer ha találkoztunk,és azt mondta, azért nem akar tőlem inkább semmit, mert a fentebb említett srác, akibe szerelmes voltam, jó haverja. Nem hiszem el hogy én mindig így járok. Hogy lehetek ennyire szerencsétlen?
2009. okt. 22. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:

Igy hozta a sors.

De ne add fel, ez a legfontosabb((:

Keresgélj.

2009. okt. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem semmilyen kapcsolatom nem volt még. Én is szerencsétlen vagyok?
2009. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az például attól is függ hány éves vagy. De nekem nagyon elegem van hogy csak ki vagyok használva.
2009. okt. 22. 16:41
 4/10 anonim ***** válasza:

21 vagyok. És nekem még kapcsolat sem kellett hozzá, elég volt találkozgatnom lányokkal, hogy kihasználjanak. Az érzéseimet, a jóindulatomat és a pénzemet.

Ha ez boldogít, nálad szerencsétlenebb lehetek :)

2009. okt. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Aha, neked gyakorlatilag edig semilyen kapcsolatod nem volt, az egy hónap az semmi, először inkább agyilag kéne felnőni ehhez, utána lehet lesegetni a f@sz után.
2009. okt. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Én minden kapcsolathoz úgy állok hozzá hogy talán lehet valami...aztán mindig lepattintanak. De nem csak engem használnak ki, ez így még szomorúbb.
2009. okt. 22. 17:43
 7/10 anonim válasza:
Ne haragudj,de csak azt lehet kihasználni,aki hagyja magát.Ezeket a pasikat meg fogd fel tapasztalatnak.Hol hibáztál,mit kellett/nem kellett volna csinálnod...és tanulj belőle.
2009. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...Csak az a baj egyik pasi fogjuk rá...életem első szerelme..és nem nagyon tudom ennyi idő után se feledni!
2009. okt. 22. 19:49
 9/10 anonim ***** válasza:
ez sz@r ügy, mondhatni egyéni szocprobléma. Hidd el baromi sokan vannak olyanok akiknek van kit elfelejteni és alaptalanul szerettek valakibe bele és viszonzatlan is maradt. És sok pasi csalódik a lányokban, nemcsak fordítva.
2009. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nyugi,én 24 vagyok,és ugyanígy érzek,még komoly kapcsim nem is volt,csak ilyen-olyan kihasználós féle!

Nem csak te vagy szerencsétlen! Én is mindig ezt mondom magamnak!

2009. okt. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!