Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23/F vagyok 15 éves korom óta...

23/F vagyok 15 éves korom óta próbálom elveszíteni, nem megy, nem kellek senkinek. Miért? Leírás bővebben.

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok 15-16 éves korom óta álmodozom milyen jó lehet a szex, körülöttem már kb senki nem szűz, örömlányhoz nem szeretnék menni, az egy éjszakás rendben lenne, de nem találok hozzá csajt. Egész jól elismerkedgetek a csajokkal, de amikor oda kerülne a helyzet, akkor kikosaraznak, vagy kifogások sorozatával késleltetik. Csak a 16 éves korosztálynál van esélyem, ez tény és való, csak akkor meg pedofilnak mondanak. :S De a 17-18 feletti korosztály amiatt kosaraz ki mert szűz vagyok. Most könnyű lenne azt csinálni hogy nem mondom meg nekik hogy szűz vagyok, de tévedtek, én pontosan ezt csináltam, amikor is egy kicsit ittas csajszit sikerült becserkésznem, elkezdtünk pettingelni, ahol rájött hogy nem vagyok valami tapasztalt, meg is kérdezte hogy nem vagy te szűz véletlenül? Erre én áh dehogy, sok lánnyal voltam már. Ezután 10p petting után eltávozott azzal hogy nem tudom mi kell egy csajnak, zöldfülű vagyok, és a szemébe hazudok. :@ De ha nem akar senki 20 felett szűz pasival szexelni akkor hogy a fenébe veszítem el???

Sok pasi mondja magabiztosan hogy szex kell a csajoknak, de én nem ezt látom. Egyáltalán nem futnak hozzám hogy azt akarnak, sőt amikor pl egy mesztelen szaunába beülünk, gondosan eltakargatják magukat. És direkt kerülik az ember tekintetét. Ha egyéb módon ismerkedek, akkor meg nagyon nehezen megy, életemben egy barátnőm volt, ő is azért rakott ki, 3 hónap járás után, mert hogy állítólag csak a szexre megyek...

Nem tudom mi a normális, de hogy ez nem az az is biztos.

Nem értem hol a hiba és mit lehetne tenni, teljesen tanácstalan vagyok. Mi lehet a gond?


Ronda nem vok, átlagos pasi vok


2010. okt. 17. 19:00
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
0%
Végig se olvastam. Ha eddig nem ment, adj le az igényeidből. Gubacsi, vagy szemétégető, ott 4-5 e Ft-ért megoldja neked egy lány. Utána lazább leszel, és menni fog.
2010. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
2%

Gyere ide én majd elveszem a szüzességed.


F/56

2010. okt. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég kiábrándító dolog. Pont olyan, mint amikor frissen végzett szakember vagy és nem vesznek fel sehova sem dolgozni, mert nincs szakmai gyakorlatod.

De hát, hogy legyen, ha senki sem akar alkalmazni? :S


Én teljes mértékben átérzem a bajodat. Valszeg értelmes csajokkal kéne ismerkedned és nem diszkóban.

2010. okt. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 klaumanó válasza:

Én sziesen elveszem a szüzességed,és ha jólmegy,jól elvagyunk,akkor még járhatunk is!!De tök komolyan mondom...írjál majd vissza!

Puszi

2010. okt. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%

De komolyan? Ilyeneket mondtak a lányok? Èn nem tudom de lehet hülye vagyok, mégis örülnék egy olyan pasinak, aki szüz, és nem dugta meg a fél országot. Az meg, hogy nem vagy agyontapasztalt, hát istenem... nem kell sok idö, hogy belegyere, és megtanuld h mi a jó, és hogyan... nem értem, komolyan, nem értem...

26/L

2010. okt. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 klaumanó válasza:
Én is így vagyok vele!Szerintem is hülyék voltak akik ezt mondták!Szerintem ewel nincs semmi baj!Nekem is van olyan ismerősöm aki szüz még és 22éves !És fiú!Szóval szerintem ez nem gáz!És tényleg nem bulikban kéne ismerkedned!Aki szeret majd,az úgy is úgy fogad el téged,ahogy vagy!
2010. okt. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne olyan lányoknál próbálkozz akik benne vannak egy éjszakás kalandba mert nekik csak a szex kell tényleg és valószínű hogy arra már tapasztaltabb "férfit" akarnak. Próbálj csajozni, randizni, kapcsolatot és ha elvagytok hidd el egy rendes lányt egyáltalán nem fogja érdekelni hogy szűz vagy e.
2010. okt. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz, normális csajokkal próbálkozz, ne ilyen diszkós p***ákkal. Amúgy én is szűz vagyok és csak szintén szűz fiúval tudnám elképzelni a szexet, majd egyszer ha összejön.. 22/L
2010. okt. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 passzív kiskacsa válasza:
100%
végig se olvastam én sem... őszintén szólva a hangsúlynak nem, ismétlem: NEM azon kéne lennie, h jaj szűz vagyok, gáz gáz gáz. Aki azért akarna veled lenni, mert h már volt dolgod mással, vagy méret v stb... miatt, az nemtudom. Én személyszerint ha megismerkednék veled és benyögnéd h szűz vagy, leszarnám. a véleményem ennyi. A barátnőd ne csak szex-re kelljen, hanem társnak is. Nem a szex a világon a legfontosabb. Véleményem szerint ...
2010. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:15


Sajnos, hozzád hasonló nőből kevés van. :) Minden tiszteletem.

2010. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!