Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23/F vagyok 15 éves korom óta...

23/F vagyok 15 éves korom óta próbálom elveszíteni, nem megy, nem kellek senkinek. Miért? Leírás bővebben.

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok 15-16 éves korom óta álmodozom milyen jó lehet a szex, körülöttem már kb senki nem szűz, örömlányhoz nem szeretnék menni, az egy éjszakás rendben lenne, de nem találok hozzá csajt. Egész jól elismerkedgetek a csajokkal, de amikor oda kerülne a helyzet, akkor kikosaraznak, vagy kifogások sorozatával késleltetik. Csak a 16 éves korosztálynál van esélyem, ez tény és való, csak akkor meg pedofilnak mondanak. :S De a 17-18 feletti korosztály amiatt kosaraz ki mert szűz vagyok. Most könnyű lenne azt csinálni hogy nem mondom meg nekik hogy szűz vagyok, de tévedtek, én pontosan ezt csináltam, amikor is egy kicsit ittas csajszit sikerült becserkésznem, elkezdtünk pettingelni, ahol rájött hogy nem vagyok valami tapasztalt, meg is kérdezte hogy nem vagy te szűz véletlenül? Erre én áh dehogy, sok lánnyal voltam már. Ezután 10p petting után eltávozott azzal hogy nem tudom mi kell egy csajnak, zöldfülű vagyok, és a szemébe hazudok. :@ De ha nem akar senki 20 felett szűz pasival szexelni akkor hogy a fenébe veszítem el???

Sok pasi mondja magabiztosan hogy szex kell a csajoknak, de én nem ezt látom. Egyáltalán nem futnak hozzám hogy azt akarnak, sőt amikor pl egy mesztelen szaunába beülünk, gondosan eltakargatják magukat. És direkt kerülik az ember tekintetét. Ha egyéb módon ismerkedek, akkor meg nagyon nehezen megy, életemben egy barátnőm volt, ő is azért rakott ki, 3 hónap járás után, mert hogy állítólag csak a szexre megyek...

Nem tudom mi a normális, de hogy ez nem az az is biztos.

Nem értem hol a hiba és mit lehetne tenni, teljesen tanácstalan vagyok. Mi lehet a gond?


Ronda nem vok, átlagos pasi vok


2010. okt. 17. 19:00
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Keress egy lányt, aki szerelmes beléd. Úgy igazából.
2010. okt. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Mutass olyat! :D Hol van? :D Mert én 23 év alatt nem találtam eggyet sem :SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS
2010. okt. 17. 21:35
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

"Mutass olyat! :D Hol van? :D Mert én 23 év alatt nem találtam eggyet sem :SSSSSS"


Ha 100-ból 2 értékest találsz, mákos mázlista vagy. Egy szóval sem állítottam, hogy könnyű meló. Én 25 vagyok, hasonló helyzetben, csak nálam még a külső is bejátszik. Mégis igyekszem nem elkeseredni. :)

2010. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Ja, és még annyit, hogy te most ezt úgy kezeled, mint ha a szüzességed jelentené a központi gondot, csak, mert mindenki és minden azt sulykolja, hogy az menő, aki tapasztalt. A szüzesség egy állapot, amin lehet változtatni. Az viszont, hogy milyen ember vagy, sok tekintetben állandó marad, és csak kis mértékben változik. Tehát helyezd arra a fő hangsúlyt, hogy barátnőt, társat szerezz, és ne a szüzességedet akar egyszerűen elveszíteni.
2010. okt. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:

Hello


Anno hasonló helyzetben voltam én is.. 24éves koromban vesztettem el. Volt barátnőm, több is, valahogy mégsem jött össze a dolog. Diszkóba nem jártam sűrűn így az is kizárva. Majd megismertem egy csajt, az elején csak haverok voltunk, de ahogy telt az idő egyre jobban megkedveltem. Neki elmondtam hogy szűz vagyok, és akár milyen hihetetlen még vonzotta is a dolog, hogy taníthat :D Aztán megtörtént, bár az elején még nem ment valami jól, de idővel... :P

Szóval csak annyit akartam mondani hogy ne add fel a reményt, Rád is vár valaki, csak egymásra kell hogy találjatok :)

2010. okt. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim válasza:
^ ja igen, azóta is együtt vagyunk :)
2010. okt. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Én járnék szűz sráccal, akkor is, ha 23 évesen az. Amúgy 22 éves lány vagyok, és szűz. Ám szerintem csak vannak a nem szüzek közt is olyanok, akik szívesen lennének veled, ha megszeretnek.


Ilyen tekintetben tényleg elég cudar világot élünk, hogy nagyon sok minden a szex, és a teljesítmény körül forog.

2010. okt. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
Ma 21:53 nagyon szépen megfogalmazta, kb én is erre gondoltam, csak nem tudtam így leírni. Előző voltam.
2010. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
Figyelj! Az legnagyobb gond, h nem barátnőt, hanem szexpartnert keresel.Ha egy tényleges párkapcsolatot akarnál kialakítani egy lánnyal és nemcsak megdugni nem lenne gond, hogy szűz vagy. ha meg 16 éves korosztálynál keresgélsz ne csodálkozz, h nem akarnak szexelni egy idegennel.
2010. okt. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:

Szintén így vagyok ezzel 23 évesen mint Te kedves kérdező.

Egy olyasmi lányra kellene rátalálnom mint pl.:klaumano tényleg klau hol vagy fellelhető?

2010. okt. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!