Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 23/F vagyok 15 éves korom óta...

23/F vagyok 15 éves korom óta próbálom elveszíteni, nem megy, nem kellek senkinek. Miért? Leírás bővebben.

Figyelt kérdés

23 éves fiú vagyok 15-16 éves korom óta álmodozom milyen jó lehet a szex, körülöttem már kb senki nem szűz, örömlányhoz nem szeretnék menni, az egy éjszakás rendben lenne, de nem találok hozzá csajt. Egész jól elismerkedgetek a csajokkal, de amikor oda kerülne a helyzet, akkor kikosaraznak, vagy kifogások sorozatával késleltetik. Csak a 16 éves korosztálynál van esélyem, ez tény és való, csak akkor meg pedofilnak mondanak. :S De a 17-18 feletti korosztály amiatt kosaraz ki mert szűz vagyok. Most könnyű lenne azt csinálni hogy nem mondom meg nekik hogy szűz vagyok, de tévedtek, én pontosan ezt csináltam, amikor is egy kicsit ittas csajszit sikerült becserkésznem, elkezdtünk pettingelni, ahol rájött hogy nem vagyok valami tapasztalt, meg is kérdezte hogy nem vagy te szűz véletlenül? Erre én áh dehogy, sok lánnyal voltam már. Ezután 10p petting után eltávozott azzal hogy nem tudom mi kell egy csajnak, zöldfülű vagyok, és a szemébe hazudok. :@ De ha nem akar senki 20 felett szűz pasival szexelni akkor hogy a fenébe veszítem el???

Sok pasi mondja magabiztosan hogy szex kell a csajoknak, de én nem ezt látom. Egyáltalán nem futnak hozzám hogy azt akarnak, sőt amikor pl egy mesztelen szaunába beülünk, gondosan eltakargatják magukat. És direkt kerülik az ember tekintetét. Ha egyéb módon ismerkedek, akkor meg nagyon nehezen megy, életemben egy barátnőm volt, ő is azért rakott ki, 3 hónap járás után, mert hogy állítólag csak a szexre megyek...

Nem tudom mi a normális, de hogy ez nem az az is biztos.

Nem értem hol a hiba és mit lehetne tenni, teljesen tanácstalan vagyok. Mi lehet a gond?


Ronda nem vok, átlagos pasi vok


2010. okt. 17. 19:00
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Vagyis nem azóta, de már a férjem.
2010. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Egyszerű a dolog.

Nemkell elárulni hogy szűz vagy.

Majd csak az aktus után mond el neki hogy mi a helyzet.

2010. dec. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
Engem is beavathatnál.
2010. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

" Segítek szívesen!!! :D

Velem elveszítheted...

Sztem becsülnöd kéne,h ennyi idősen még szűz vagy...nincs ebben semmiii szégyelnivaló,a csajok aki meg ilyen tahók veled...ne is törődj velük...

Szóval,ha segíthetek,nyugodtan szólj...

Nem nevetnélek ki,sőőőt,mindenbe beavatnálak,és lehet,h jobb lennél,mint 1 tapasztalt,20x szexelő pasi...


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 100%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:20

Privát e-mail a válasz írójának

Én őszintén bes#arnék úgy örülnéklk ha elvehetem / nekem adja egy 20-on akárhány éwes pasi a szüzességét


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 19:35"


Írjatok rám privit, megdumcsizzuk. :)

2010. dec. 6. 16:17
 35/38 anonim válasza:
kell az e-mail címed... :D
2010. dec. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Öreg írjál már nekik mail címet.Összejött már valami?Milyenek a felajánlkozó lányok?Én is írtam hasonló témában de nem jöttek ilyen felajánlkozások.

Elérhető vagyok privátban.

2010. dec. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 Regci válasza:
a csávó nem százas
2011. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
Az egyik túl öreg volt, 50 éves a másikról kiderült hogy 15 éves :D
2011. jan. 19. 12:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!