Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szakítsak vagy?

Figyelt kérdés
Van egy párom,soha nem megyünk együtt sehova.Dolgozunk mind a ketten,ő szombaton elmegy bulizni én meg otthon maradok.Most volt egy esküvő és engem még csak nem is kérdezett meg mennék e vele,elment egyedül.6éve vagyunk együtt.Nem is érdekli mi van velem,nem beszélgetünk.Csak kiveri a f...át és annyi a szex.Mit tegyek,szakítsak?Mert hiába mondom amit szeretnék mint aki meg sem hallja.
2010. aug. 18. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Omg ez nem kérdés.... persze hogy szakíts... ennek nem lenne semmi értelme ha ez lesz boldogtalan leszel örökre...
2010. aug. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ahogy az előző válaszoló mondta ez nem kérdés...

és minél hamarabb tedd ezt hogy azért vegye már észre magát..

hidd el találsz nála jobbat aki megérdemel téged

2010. aug. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szakíts hát, ez nem kérdés
2010. aug. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szakíts,ha bírsz.Nem biztos hogy elenged.Megváltozik (átmenetileg),hízelegni fog,te pedig ellágyulsz.Mikor úgy érzi hogy elmúlt a ,,veszély",vissza a mostani állapot.
2010. aug. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szakíts, mert az 100, hogy nem ezt érdemled
2010. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát az alapján amit leírtál én is szakítanék. Bár ha már 6 éve vagytok együtt, kicsit más a helyzet. Egy kapcsolat 2 emberen múlik, lehet hogy azért nem hívott, mert már korábban hívott, és nem mentél, vagy mondtad hogy nem szeretsz esküvőre járni. A szex is két emberen múlik, nem biztos hogy csak a srác hibája hogy így elfajult a dolog. Szerintem gondolkozz el ezen, hogy te megtettél-e mindent hogy ne így menjen ez a kapcsolat. Ha igen, akkor szerintem dobd gondolkodás nélkül.
2010. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!A helyzet az,hogy az eszem tudja nincs értelme a szívem nem akarja belátni még.
2010. aug. 19. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!