Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt meg lehet érteni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt meg lehet érteni, vagy csak buta vagyok?

Figyelt kérdés

Huu ...

17 éves lány vagyok ...

15 éves voltam amikor az első fiú belépett az életembe .

Nagyon megszerettem ... pedig csak 1 hónapot voltunk eggyűt , de nagyon szerettem ...

Vele történt elsőnek a szex ... jó tudom , buta voltam h megetettem ennyi idő után de nagyon szerettem :S


... egy ominózus ember volt az életembe ...

Mindig elkövetkező kapcsolatomba benne volt valahogy ,

mindenkiben öt kerestem .

... majdnem 2 év sírás után jött egy másik fiú akivel boldog voltam , de nem éreztem azt a szikrát amit az első fiúval ..így hát a kapcsolatunkba sok hülyeséget csináltam ... furán hangzik , de azt hittem , hogy engem nem lehet szereti , és hogy Ö se szeret és át ver mint az előző fiú ... és hát szakított velem ... és nem azt kértem tőle , hogy kezdjük újra , csak hogy ne utáljon , de sajnos későn jöttem rá , hogy nagyon szeretem , és evidens , hogy nem így akartam ...


Ti ezt a helyzetet megtudjátok érteni ? vagy simán hülye vagyok ?


2010. aug. 17. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
minden ember követ el kisebb-nagyobb hibákat.. bízz magadban :)
2010. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hat ha tanultal a dologbol es tobbet nem kovetsz el hasonlo hibakat akkor nem vagy se buta se hulye:D
2010. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia!


17 évesen is nagyon fiatal és tapasztalatlan az ember, 15 évesen még inkább! Amikor én 17 éves voltam, annyi butaságot csináltam, hogy most már csak nevetek rajtuk. Ne bánj semmit, ami eddig történt, amit eddig tettél! Zárd le a múltat! És persze higgy Magadban, legyen önbizalmad!

Sok sikert!

2010. aug. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!