Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki leissza magát, akkor beszélhet értelmesen?

Figyelt kérdés
Voltam egy kisebb házibuliba, én még sose ittam sokat, nem is tudom milyen az mikor részeg valaki. Volt egy csaj, elbeszélgettünk, menésén szerintem csak tetette ő is hogy leitta magát, mert mikor beszéltünk, normálisan érthetően válaszolt. Tudta hol van ki kicsoda mi micsoda. Lehet már nem is emlékszik rám XD Vagy nemtudom tanácsott adjatok :d
2010. aug. 17. 22:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Egyébként hallottam hogy 18 év alatt az ember nem is lehet másnapos: Ez nekem is bevált, mikor ittam (és hánytam is) másnap kissé hányingerem volt egy ideig de azt betudtam az üres hasamnak és kajáltam egy jót. Másik részegségemnél se volt másnaposságom, bár akkor nem ittam le magam a nagyon :D
2010. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Bocs hogy már a harmadik kommentet küldöm: Szerintem ha sokáig voltatok együtt akkor biztos emlékszik rád, én pl jobban emlékszek arra az estére mikor haverokkal először voltam részeg mint egy csomó más dologra.


15/f

2010. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22:53 -nak , nem ittam még, nem is tervezem, megvagyok nélküle is, nem hiányzik.. és az alkoholra mondtam hogy élesít, nem a totálKO.-s bebaszásra...
2010. aug. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jut eszembe a válaszokról, 1-2szer megkérdezte a nevem, de a végére megjegyezte, és 2nnél többször nem mondtam neki. Mondta majd találkozunk. 18 alatt van a leányzó. Akkor lehet ez a találkozzunk, csak jött, nem is gondolta komolyan? XD pedig olyan aranyos volt
2010. aug. 17. 23:02
 15/17 anonim ***** válasza:

Ti már ébredtetek ,úgy, hogy azt vettétek észre saját ágyatokba, vagytok(de. 11-kor) és kb. arra emlékeztek, mikor hajnali kettőkor leültettek pihenni? Vagy, olyan bulira, mikor haverotok azt, mesélte, hogy egyszerre, hugyozol, könnyezel és hánysz korláton lógva és a telefonba reggel azt találjátok smsként: Szica' eda! Na ezt übereljétek! XDDDD

Ez 8 év alatt a két legdurvább, és ehhez volt kicsit hasonló is! 23/f

2010. aug. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Általában Én is normálisan beszélek, csak a fülemen jönnek ki a hormonok.

A lábam megy minden felé, nem nagyon tudom kontrollálni, viszont van egy holtpont ami után már csak jelbeszéddel kommunikálok.

2010. aug. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Aki kíváncsi a fejleményekre, felhívtam és még emlékszik rám :D Minden rendben volt :)
2010. aug. 18. 19:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!