Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki leissza magát, akkor beszélhet értelmesen?

Figyelt kérdés
Voltam egy kisebb házibuliba, én még sose ittam sokat, nem is tudom milyen az mikor részeg valaki. Volt egy csaj, elbeszélgettünk, menésén szerintem csak tetette ő is hogy leitta magát, mert mikor beszéltünk, normálisan érthetően válaszolt. Tudta hol van ki kicsoda mi micsoda. Lehet már nem is emlékszik rám XD Vagy nemtudom tanácsott adjatok :d
2010. aug. 17. 22:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
igen lehet, mivel az alkohol nem tompít hanem élesít, ellentétben pl a fűvel
2010. aug. 17. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem egyik ismerősöm, egy nagyon okos srác, részegen is ugyanolyan értelmes! Sőt... nagyon is képben van! Annyi, hogy kicsit gyorsabban beszél.
2010. aug. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Vagyis akkor emlékezhet rám vagy ko? :D
2010. aug. 17. 22:50
 4/17 anonim ***** válasza:
Első válaszoló ittál már?Mi az, hogy élesít? Én tapasztalatból mondom és amit láttam, eddig hogy csak a részeg hiszi azt, hogy jobb minden reflexe, de a külvilág máshogy érzékeli! Olvass utána! Válaszom, lehet valaki, értelmes, akkor is, ha be van rúgva, de szerintem, többségünkből feltör az igazi énünk, amit a mindennapi életbe józanon kontrollálni tudunk!
2010. aug. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ugyvettem ki hogy te srác vagy, és nem basztál még be? LoL Nem tudod mit hagysz ki.

Én minden pénteken(és szombaton) úgy vagyok, hogy mindent tudok, csak egyenesen menni nem. :D

+nem vagyok annyira gátlásos.

(még soha nem rokáztam italtól és nem szoktam másnapos se lenni.)

16/F

2010. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Persze, hogy emlékezhet és beszélhet értelmesen. Jómagam például 8-10 sör után kezdek el politizálni és egyebek ;)
2010. aug. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Akkor józanon hallgat ha leissza magát meg jól beszélgethetek vele? :D De a vonalszakadásra lennék a legkiváncsibb szerintetek? Elég furcsa egy vezetéknevem van, de egy másfél óra mulva, mikor telószámot egyeztettünk, akkor még a vezetéknevem is jól beírta XD meglepő :D
2010. aug. 17. 22:55
 8/17 anonim ***** válasza:

Igen, beszélhet értelmesen. Mikor én ittam le magam akkor is tök normálisan tudtam beszélni, az más kérdés hogy utána telehánytam a wc-t és támolyogva mentem :D szerencsére nem haveri társaságba volt, hanem apám névnapján :D Az volt az eddigi első és utolsó ilyen durvább fajta berúgásom. De rúgtam már be máskor is egyszer haverokkal, de akkor nem is tudtam még hogy be vagyok rúgva, csak mikor kimentem hugyozni akkor mozgott a szoba meg kimentünk focizni és én voltam a gólkirály /közbe persze estem néhányszor a füvön mert vizes volt és persze ittam is egy keveset/ de más változás nem volt :D Egyébként bénán focizok, kb a mai napig összesen alig rúgtam több gólt mint akkor. Bár lehet azért mert alapból kapus vagyok :D


Szóval röviden: Igen, értelmesen beszél és csak nagyon ritkán hazudik. Részegen az emberek általába igazat mondanak és könnyebb előlük információkat is kihúzni, mert rögtön kimondja ami eszébe jut, először beszél aztán gondolkodik :D De egyébként ha nem hótrészeg akkor normálisan beszél


15/f

2010. aug. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
és szerintem emlékszik rád, én már szereztem így haverokat.
2010. aug. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. SMS-t ma küldtem neki, nem reagált, igaz csak azt közöltem vele hogy megváltozott a tenefonszámom. Max holnap rákérdek hogy emlékszel-e még rám? :D
2010. aug. 17. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!