Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baráti tali vagy esetleg több?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti tali vagy esetleg több?

Figyelt kérdés

már egy ideje beszélgetek egy sráccal msn-en és hétvégén lejön hozzám, denem tudom h most mint barátok találkozunk vagy.. szerintetek? és miből fogom tudni h nem csak barátként találkozunk?


16/L és 18/F


2010. aug. 17. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
egy ideje beszélget vele, és lejön hozzád, lehet meg akar ölni... nem ártana tudni hogy milyen jellegüek a beszélgetések:P
2010. aug. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát. elég nagy összhang van köztünk. egyik nap pl azt mondta h neki csak az én és az ő véleménye a fontos. meg ilyenek. sok mindenben kikéri a véleményem h nekem tetszene-e.
2010. aug. 17. 23:02
 3/4 anonim ***** válasza:

Első találkozás szóval nem lesz szex nyugi ha erre gondoltál :D Bár lehet hogy csók lesz, de nem hinném hogy többet akar. Ha meg véletlenül úgy alakul akkor is neki kell hoznia a gumit szóval nincs mit elrontanod :D


De kitartok amellett hogy még csak ismerkedés lesz, max csók

2010. aug. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért szexre nem gondoltam :D hanem ilyen csók vagy nem tudom. tehát h csak mint barátok találkozunk e vagy inkább randi féle lesz e
2010. aug. 17. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!