Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretek egy lányt, de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt, de nem tudom, hogyan mondjam meg neki, mert nem szeretném, hogy tönkremenjen a baráti kapcsolat is esetleg, mit tegyek? F/14

Figyelt kérdés
Az egész történet úgy kezdődött, hogy nyár elején, egyik haverommal lementünk a parkba biciklizni. Egyik nap 2 lány feltűnően elkezdett követni, és az egyéb jelekből (kiabáltak minden félét, bokorból lesegettek...) ítélve úgy tűnt, hogy akarnak valamit. Gondoltuk, hogy ezzel nem mennek semmire, majd ha akarnak valamit, akkor idejönnek. Mikor hazaértem, furdalt a kíváncsiság, hogy kik lehetnek, és eleinte nagyon úgy tűnt, hogy sikerült megtalálni az egyik közösségi oldalon. Bejelöltem ismerősnek, majd lesz valami. Másnap megint lentvoltak és már sokkal rendesebbek voltak, de egyszer hirtelen eltűntek. Közbe felvettem msn-re és írt, hogy ki vagyok. Ez már gyanús volt, de válaszoltam. Tagadott mindent. Eltelt 1-2 hónap, mikor megint találkoztunk velük. Furcsának tűnt, hogy képen nem így néz ki, és hogy talán nem is őt jelöltük be, hanem összekevertünk valakivel. Közbe a nagy fordulatot az okozta, hogy a haverom h*lyeségből elküldött neki egy levelet. Aztán msn-en rákérdezett, vagyis közösben írtak egy másik lánnyal hogy mi volt az a levél, és kiderült, hogy az a lány egy közös ismerős is, de csak neten keresztül, és azzal 2 napon belül nagyon jó baráti kapcsolatot sikerült létesíteni. Én már akkor rájöttem, hogy rosszat jelöltem be, de már nem is érdekelt, úgy éreztem, hogy így látatlanban is tetszik, és szerelmes lettem. Aztán eltelt sok idő, addig a közös ismerőssel végig tartottam a kapcsolatot és szinte mindig beszéltünk. Októberben elromlott a számítógépem és 1 hétig nem tudtam gépezni. A közös ismerős a lány telefonján küldött egy sms-t, hogy mi van velem, miért nem vagyok fent meg hasonlók. Mikor lett gépem, elmondta, hogy a lánnyal közösem küldték az sms-t, így elmentettem a számát. Aztán szépen lassan elkezdett írni, de mindig valamit kérdezett, sosem írt csak úgy. Aztán közösbe beszéltünk, és később, olyan november végefelé már külön. Nagyon jó baráti kapcsolat alakult ki, még egyszer sem veszekedtünk, meg semmi egyéb, de egyre jobban szeretem, és egyszerűen nem merem neki megmondani, mert attól félek, hogy nemet mondana, és teljesen elszállna az önbizalmam és összetörnék, amit pedig egyáltalán nem szeretnék, hogy a baráti viszony is megromoljon akár egy kicsit is. Teljesen tanácstalan vagyok, nagyon jól kijövünk, még olyat is tudunk egymásról, amit más nemtud, de ilyen helyzetben még nemvoltam, az más, hogy valakit élőben is ismerek és úgy megyek oda hozzá, de így teljesen más. Segítsetek, mit tegyek? F/14
2009. márc. 12. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is egyszer beleszerettem egy barátomba, el is akartam neki mondani, de a végén mégsem, mert féltem xD Egyébként szerintem egy közös ismerősötöket kérd meg, hogy kérdezze meg a lányt mit gondol rólad. A többit meg gondolom tudod :)

F/14

2009. márc. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy elég kavarós a közös ismerős, éppen ezért nem tettem meg eddig. Ha neki elmondanám, 100%, hogy továbbadná és megint ugyanott vagyok. Ráadásul voltak annak az ismerőnek fura megjegyzései is irántam, csak az a baj, hogy barátilag szeretem nem másképp, és ha elmondanám neki, hogy nekem pont a legjobb barátnője tetszik, akkor minden összedőlne.:)de azért köszönöm:)
2009. márc. 12. 18:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

találkoztatok már élőben a lánnyal? (bocsi ha már írtad de így a történetből elsőre nem jött le:) mert ha nem, akkor nem kell ajtóstól rontani a házba, jobb ha személyesen is beszélgettek, minél többet. akkor fogsz rájönni h mennyivel másabb vele úgy beszélni, mennyivel nehezebb dolgokat elmondani.

legtöbbször nincs is szükség rá h nagy vallomásokat tégy egy lánynak, mivel a cselekedeteit maguktól beszélnek :) légy vele kedves, mosolyogj rá sokat, keresd a tekintetét, érj hozzá gyakran (karjához, hátához) és figyeld, ő hogy viselkedik. ha minden találkozás után egyre közelebb enged magához, meg fogsz lepődni milyen hamar eljön az első csók ideje :) ha pedig úgy viselkedik veled mint bárki mással, el kell fogadni h csak barátságra gondol. legalább ezt is megtudtad és megmarad barátnak :D

hajrá

2009. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
még sajnos nem, látni már viszont láttuk egymást, de én is siettem meg Ő is, így nemkerült sor semmire. köszönöm a választ, igyekszek majd mindent jól csinálni, remélem sikerül:)
2009. márc. 12. 19:48
 5/7 Offthewall ***** válasza:

Szereted, csak még nem láttad. Hát te is fura vagy már bocs :D


Bár a legtöbb lánynak bőven elég a New Yorker.

És a legtöbb fiúnak bőven elég ha úgy jó fej,

hogy valakivel, még csak MSN-en beszél,

de már kinagyította ám több képen is a szemét.

Az én szüleim harminc éve keltik reggel egymást,

tudnának ám mesélni az életről egy s mást.

Te kiben bíznál úgy, hogy leéld vele az életed,

és bár nem ismerlek, de én ilyen vagyok féltelek.-- Fankadeli :D


14/F

2010. febr. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ! :D

hát ez már lassan egy éves kérdés, azóta elég sokminden történt már. :) nagynehezen sikerült rávenni, hogy téliszünetbe kijöjjön, aztán azóta meg már 9szer találkoztunk. :) még mindig ugyanúgy szeretem, mint akkor. sőt még jobban. :) gondolkozok rajta, hogy mit kéne lépnem, de valahogy nem szeretném elrontani, ezt a nagyonerős baráti viszonyt. éjjel-nappal töröm a fejem, hogy, mit tegyek, de még nemigazán jutottam semmire sajnos. nem egyszerű eset ilyen téren. :/ meg kettesben eddig a 9ből még csak 2szer találkoztunk, mert haverommal szoktunk lenni, mikor találkozunk, mert ő is úgy ismerte meg mint én. szval együtt "ismertük" meg. amúgy ő az egyetlen ember, akiben szinte 100%-ban megbízok. és remélem ez így is marad. :)

2010. febr. 7. 09:11
 7/7 anonim válasza:
Igy 3 év után történt valami köztetek? :)
2013. dec. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!