Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívjam, vagy ne? Nem vagyunk összeveszve.

Figyelt kérdés
Párommal napok óta nem tudtunk beszélni, ő nem keres, én pedig eleinte arra vártam, hogy hívjon. Nem vagyunk összeveszve, nem csal meg, semmi ilyen nem lehet. Sajnos nem tudom mit csinál ma, így nem tudom azt sem, hogy jó ötlet-e zavarni, ma már próbáltam hívni, akkor nem vette fel, és félek, hogy nagyon rámenősnek fog tűnni ha 3-4 nem fogadott hívása is lesz. Eddig sosem viselkedtem vele így, hagytam az egészet... L
2010. aug. 17. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Csörizzd meg ha visszahív akkor minden oké:D
2010. aug. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerintem is nyugodtan hívhatod.
2010. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem tud visszahívni, illetve félek, hogy pont akkor zavarom, mikor a haverjaival van...
2010. aug. 17. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:

És ha a haverjaivel van akkor mi van??? -.-

Te többet jelentesz neki, szerintem.

Válasszon: vagy a haverjai, vagy egy hívás fogadáse, és egy "helló,minden rendben,majd visszahívlak".

2010. aug. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szeretem ha akkor hívom ha barátokkal van... De már mindegy, mivel szakítottunk.
2010. aug. 17. 20:33
 6/6 anonim ***** válasza:
uhhh sajnálom:(
2010. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!