Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmeselitek a legszebb elmenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmeselitek a legszebb elmenyeteket baratotokkal/baratnotokkel? Nemet es kort is legyszi 18/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 14:46
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Amikor legelőször megfogta a kezem:)...akkor még barátok voltunk.Még nem is tudtuk mi lesz köztünk a jövőben, de megfogta,sötét volt és sétáltunk hazafelé,és mai napig sem tudom miért de így jött ki.Akkor tájt alakult ki valami mássá a barátság.(pár hét múlva meg összejöttünk,de sajnos már rég vége..) És sosem felejtem el azt az érzést ami akkor fogott el. Nem kulcsolva fogtuk hanem csak simán...de ez pont így volt tökéletes és más. Szerintem bensőségesebb. Azóta sem éreztem ilyet egy kézmegfogásnál sem.

Lehet hogy gyerekes,meg nem feltétlen olyan válasz amire vágysz, hisz mi nem vagyunk együtt,ő csak az ex-em...de fontos volt és még most is az.

:)

2010. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok: 16/L
2010. aug. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

amikor 1 hónaposok sem voltunk még, egyikünk se mondta még ki, hogy szereti a másikat, csak hogy jó együtt lenni. aztán beteg lettem, és így nem tudunk szeretkezni, és csak átölelve puszilgatott a párom, és a fülembe súgta (először) ,hogy "szeretlek". Teljesen levett a lábamról vele. Azóta mondjuk egymásnak mindennap, már 7 hónapja :)

18/L

2010. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy én is beszálljak:


Kora ősz volt, az volt a terv, hogy ott alszom. Miután nem volt hideg, nem vittem semmiféle kabátot. Estére viszont leszakadt az ég. Ezzel nem lett volna semmi gond, viszont közben este össze is vesztünk nagyon csúnyán (mint mindig, akkor is nekem volt igazam :D) és szépen elindultam haza a zuhogó esőben, duzzogva és trappolva (szokásomhoz híven). Mikor már majdnem hazaértem, akkor vettem észre, hogy fut utánam. Amikor beért, nem csinált mást, csak szimplán megölelt és ott álltunk egy darabig. Végül nálunk aludtunk és megfázva keltünk. :D


Nem nagy szám, de akkor éreztem először, hogy tényleg fontos lehetek valaki számára, annak ellenére, hogy egy gőgös, arrogáns, beképzelt bunkó vagyok. :) (Az óta persze már szétmentünk, még pedig úgy, hogy nem is köszönünk egymásnak.)

2010. aug. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy srác akivel jártam,aztán szétmentünk és hónapokkal később átmentem hozzá.(jóbarátok maradtunk)és éjjelig beszélgettünk,csak egy gyertya égett és zene szólt.Feküdtünk az ágyon és repült az idő,persze összejöttünk megint(nem feküdtem le vele hanem járni kezdtünk megint).A mai napig emlékszem milyen számokat hallgattunk és az illatára.Másnap azt mondta abban a fényben olyan voltam mint egy angyal aki érte jött.Lehet másnak ez igy nem nagy szám de én elolvadtam ettől kb.A mostani barátommal meg az első csók volt a legsmzebb.Sosem gondoltam volna hogy összejövünk(ő sem).Akkoriban nekem volt barátom akivel szakítani készültem.A mostani barátom több órai beszélgetés után megpróbált megcsókolni de nem hagytam mert volt barátom és mondtam is neki.Aztán csak néztem hogy ilyen szép szemeket még sosem láttam és megcsókolt újra :) (mondanom sem kell a barátommal tényleg szakítottam és a mostanival 3,5éve együtt vagyunk)
2010. aug. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

Nos...hát itt olyan tök édes sztorikat olvasok-hát gondoltam leírom én is az enyémet.

Minden egy diszkóban kezdődött. Én csak álltam a barátnőimmel egy kupacban...és egyszercsak láttam h egy srác rámmutat és táncol nekem. Először azt hittem h a mögöttem álló barátnőmnek táncol, arrébb is álltam..de ő csak folyton rámnézett. Kimentünk a kerthelységbe, és a pultossrác odahívott magához. Nem értettem h mit akarhat..a barátnőim noszogatására odamentem. Kérdezte hogy mit iszom...mondtam hogy semmit...erre ő azt válaszolta hogy ha nem kérek semmit akkor valaki nagyon meg fog rám sértődni...és hogy mindenképpen maradjak itt. Azt hittem hogy viccel...és erre egy kéz megfogta a vállamat...és Ő volt mögöttem. Ő, aki nekem táncolt *.* Kiderült h a pultos a heverja, és megkérte hogy segítsen be neki, h engem meg tudjon ismerni. Utána végigtáncoltuk az estét...

Azóta eltelt 5 év, és még mindíg együtt vagyunk :) 22/L

2010. aug. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

08-17 15:15!


hogyan ismertétek meg egymást, ha csak fél év után találkoztatok először, előtte soha?

mennyi idős a párod?

2010. aug. 24. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:

Annyira szepeket irtatok:X

igen van parom, eletem egyik legszebb elmenye az a 3 eves onamitas volt amely soran ossze jottem a mostani parommal!

az egesz egy husvetkor kezdodott, volt egy buli ahova ket fiu is elhivott (a parom is) el is mnetem a buliba de nem a parommal hanem a masik sraccal azon a bulin ossze jottem azzal a fiuval akivel elmentem masfel evig jartunk igy a parom megmagardt a legjobb baratnak, mig az akkori pasim egyetemen volt o mindig nalam volt elvitt biliardozni, colazni, fagyizni stb aztan egy este haza kisert es a kapuban adott az arcomra puszit en raneztem es elindultam befele de o vissza huzott es megcsokolt, persze en is vissza csokoltam ez majus 1-en volt talan 1 eve megis csak tavaly szeptemberben szedtem magam ossze hogy szakitsak az akkori parommal hogy egyutt lehessek a mostanival 2009 karacsonyat mar egyutt toltottuk, es nagyon boldogok vagyunk egyutt eletem legszebb 8 honapja:X

2010. aug. 24. 12:06
 29/30 Rolloh válasza:

Nekem a karácsony volt és megajándékoztuk egymást és egy szépet sétáltunk a hidegbe. Ennél nagyobb ajándék igazából nem kell!:)

14/L

2012. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok


Változott a legszebb élmény!

Amikor megszületett a kisbabánk <3

2012. nov. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!