Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmeselitek a legszebb elmenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmeselitek a legszebb elmenyeteket baratotokkal/baratnotokkel? Nemet es kort is legyszi 18/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 14:46
1 2 3
 1/30 Kazama ***** válasza:
100%

Nekem az első csók!

Annál szebb nem kell!


23F

2010. aug. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%

Első barátommal az volt a legszebb élményem, mikor megfogta a kezem. Oké, ez egy alap dolog, de első szerelmem volt, és filmet néztünk, már egész régóta ismertük egymást, az ágyon fekve kezünket egyre közelebb helyeztük a másikéhoz, aztán elkezdte simogatni a kezem. Majd mikor elindultunk hazafelé, mosolyogva nyúlt a kezemért. Másnak tényleg lehet ez nem lényeg, de nekem lényeges volt.

Egyik exemmel az volt egy szép emlék, mikor összevesztünk egy közös nyaralásunkon a Balatonban, majd pedig ahogy kibékültünk és megcsókoltuk egymást elkezdett esni az eső :). Nem tehetek róla, romantikus tipus vagyok... 18/L

2010. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

ez nagyon szep:X

en is romantikus tipus vagyok..

es az is nagyon szep emlek h megfogta a kezedet...

latjatok az eletben vanak csodak is csak elkel ismerni oket:X

2010. aug. 17. 15:01
 4/30 anonim ***** válasza:
84%

Amikor a kocsiban szeretkeztünk egy elhagyatott részen és szembe jött egy traktor XD


Egyébként az esküvőnkön az igenek kimondása volt életünk legszebb pillanata :)

De vele minden pillanat csodálatos :D

22/L

2010. aug. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

szep:)

nekem az eskuvokon a reformatus fogadalom tetszik...annyira gyonyoru:X

2010. aug. 17. 15:05
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Az első találkozásunk:)

Már fél éve "jártunk", de még sosem találkoztunk addig, mivel elég messze lakunk egymástól. Végül megbeszéltük,hogy eljön hozzánk. Emlékszem,nagyon izgultam,apumat is folyton kérdeztem,hogy hogy áll a hajam,jól nézek-e ki,stb.Aztán megérkezett,és elmentünk sétálni.Beszélgettünk,viccelődtünk,meg ilyenek.Azt hittem,hogy sokkal feszültebbek leszünk,de tévedtem.Rögtön feloldódtunk egymás társaságában.A dunaparton aztán megtörtént az első csók:)Az volt a legeslegjobb egész életemben.Ekkor voltam 14 éves.Ez mind 12 éve történt, ő volt az első nagy szerelmem,és azóta is együtt vagyunk boldog házasságban.Már két gyönyörű kislányunk is van:) Ezután már senki nem mondhatja,hogy az első szerelmek nem hosszú életűek:)

2010. aug. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és 26/L
2010. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Kazama ***** válasza:
100%
Az szép! Gratulálok! :)
2010. aug. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
36%
nekem a legelső igazi beszélgetésünk...igaz vicces szituból kezdődött, de utána 50 percen keresztül ültünk a sötét fürdőbe zárt ajtók mögött és csak beszélgettünk....igaz akkor még nem jártunk, de lehetet érezni azt a bizonyos szikrát mint két fél részéről és még az nap délután össze jöttünk. ez volt lassan 1 éve,azóta a kezemet megkérte, 5 hetes terhes vagyok....de igaz hogy még csak 16 éves.
2010. aug. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
egyik este beszélgettünk a házuk előtt, és volt ott egy fa, leszedtem a levelét és elkezdtem tépkedni 'szeret-nemszeret' szlogennel. szeret-re jött ki:) majd ő is tépett egy levelet, rámnézett, eldobta és csak annyit mondott: szeret:)
2010. aug. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!