Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmeselitek a legszebb elmenye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmeselitek a legszebb elmenyeteket baratotokkal/baratnotokkel? Nemet es kort is legyszi 18/L

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 14:46
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
100%

hát....nekem az első nagy szerelmemmel történt minden:)

vele csókoloztam pettingeltem és szeretkeztem elöször mindegyiknél az első alkalom is nagyon meghitt volt azóta is együttt vagyunk és szeretjük egymást:)

2010. aug. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

21:48

gyonyoru:X

nagyon edes srac lehetett

2010. aug. 17. 23:01
 13/30 anonim ***** válasza:
75%

hát ráhajtottam egy fiúra és beszélgettünk meg ilyenek a suliba és egyszer megyek a folyosón ő ott állt (de amúgy a részemről szerelem volt első látásra:)) mikor odaértem megkérdezte: hány órád van? -6 erreő: nekem 5.megvárhatlak?

hát én majdnem elájultam örömömbe (h a pi.csába ne várhatnál meg-gondoltam:)) és akkor megbeszéltük h suli elött talizunk. beérek az osztályba elsíkítottam magam és a barátnőm nyakába ugrottam örömömben.=) fergeteges érzés volt. felejthetetlen. és már 9 hónapja együtt vagyunk(L)(L)*-*

:)

2010. aug. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
69%

bocsi ez lemaradt:

15/L

2010. aug. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a legszebb amikor elvittem egy romantikus egésznapos randira a párom. Akkor csattant el az első csók, előtte nagyon sokat beszéltünk, találkoztunk is.Az egész kora reggel kezdődőtt, elősször egy klubba vittem, ahol biliárdoztunk nevetgéltünk beszélgettünk, bár ő még nagyon zavarban volt, de megpróbáltam feloldani a helyzetet és sikerült is szép lassan, persze én is zavarban voltam ha nagyon sasolt rám.:) Szóval elvoltunk, forrócsokizás stb, csak oylan szerényke volt, hogy nem akart elfogadni semmit.:) Aztán elidulttunk sétálni egy jó hosszasat, családi dolgokról beszéltünk, barátokról, vicces történetekről, látszott hogy nagyon odavan értem ő is.:D Majd elvittem egy kilátóhoz a séta végére és ott leültünk a padra(szerelmesek szoktak lakatokat kirakni oda, azzal jelezzék hogy egymásié névvel ellátva), szóval az ilyen romantikus hely.Ott is jól elvoltunk, majd szép lassan rátértem a lényegre, hát nem sejtettem hogy ennyire ver majd a szívem, dehát ez a szerelem.:) Majd megfogtam a kezét és megcsókoltam!Nagyon szép emlék marad számomra, sőt számunkra.:D Sosem felejtem el az biztos.És ami durva, hogy mielőtt öszejöttünk vele álmodtam, hogy pont erre a romantikus helyre viszem el, pedig akkor még csak jóformán látásból ismertem.És mostanára 3,5 éve vagyunk együtt boldogok.:)
2010. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Előző hozzászóló vagyok, 23/Fiú.
2010. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Most volt életem legszebb élménye a párommal. A szülei elvittek a tengerre, egy csodálatos hetet töltöttünk együtt...semmi gondom nem volt...annyira boldog voltam mint még soha...


ezen kívül az első csók...


de az igazi boldog pillanat az eljegyzés, esküvő, gyerekek lennének...remélem egy napon részese lehetek és annak is, hogy teljesül az álma és orvos lesz:)


kérdező, van párod? Élmény?


2o-L

2010. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

23:09 hozzászóló vagyok.

A tengeres dologgal kapcsban nekem is volt szép élményem a barátnőmmel.Megajándékoztam egy úttal görögbe, az is nagyon szép és jó volt , mesebeli! Már én csak azt szeretném, hogy legyen az én kicsi feleségem.:)Évfordulóra tervezem is a leánykérést.:)

2010. aug. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
első szerelmemmel, Dunaparton, lefeküdtünk a betonra, ami este eresztette ki a forrógágot, lestük a hullócsillagokat, fogtuk egymás kezét
2010. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor elhivott billiárdozni és végig vibrált a levegő,másnap virágot is hozott. Végig azon gondolkodtam mi legyen és ő leült egy lépcsöre és szomorkodott és csak mondta hogy szeret de ugy felve felt hogy mit valaszolok majd kifele menet megcsokolt .A nagy félésből aztán már nagyon jó kapcsolat let és azóta is együtt vagyunk. 17/L
2010. aug. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!