Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan gyűrjem le a magányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyűrjem le a magányt?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és évek óta nem volt párkapcsolatom, még alkalmi se. Fogalmam sincs hogy mit csináljak, akárhány lánynál próbálkoztam, soha nem lett semmi belőle. Egy ideig elvoltam így, foglalkoztam az egyéb dolgaimmal, abban a hiszemben, hogy majd csak összejön valami. De csak nem jött, és az egyedüllét, a folyamatos sikertelenség, az állandó hiányérzet annyira elhatalmasodott rajtam, hogy most már teljesen magam alatt vagyok, magam árnyéka vagyok, képtelen vagyok tanulni, és nagyon nehezen veszem rá magam bármi egyébre is, mert boldogtalan vagyok, és nem tudok kimászni ebből a helyzetből. Mit tudnék tenni? Kérlek ne csajozási meg ismerkedési ötleteket adjatok, mert azon a téren már mindent megpróbáltam.
2010. aug. 17. 12:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Annyira megértelek,én is pont így érzek.Rendes a családom,van egy nagyon,nagyon rendes barátnőm,most vettek fel az egyetemre,ezek alapján tök jó az életem,de egy valami rettenetesen hiányzik, a szerelem,és ez,hogy sikertelen vagyok e téren,úgy érzem az egész életem rossz.Persze vannak jobb napok,de azt is sokkal jobb volna megosztani valakivel.:(.Hát sorstársaim bízzunk a szerencsében és abban,hogy lesz nekünk is egyszer valakink.

19/L

2010. aug. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem a magányt kell legyűrnöd, hanem az önsajnálatot. Meg kell tanulnod egyedül élni úgy, hogy az neked jó legyen. Ha nem bírod a magányt, akkor olyan kapcsolatokba is bele fogsz menekülni, amikbe nem kéne, mert már az elején világos, hogy legfeljebb "majdnem jó" a partner, és csak azért vagy vele, mert félsz a magánytól. Akkor leszel képes teljes értékű kapcsolatra (sőt, lehet, hogy akkor leszel vonzó is a nők felé), amikor megállsz a lábadon, elfogadod a helyzeted és nem kényszernek éled meg. Vágyaid ettől függetlenül lehetnek egy társ iránt (jó is, ha vannak), de ne az legyen a lényeg, hogy valaki szabadítson már meg a magány okozta szenvedéstől. Szerintem egyébként társat KERESNI nem igazán lehet, max. TALÁLNI.
2010. aug. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!