Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan gyűrjem le a magányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan gyűrjem le a magányt?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, és évek óta nem volt párkapcsolatom, még alkalmi se. Fogalmam sincs hogy mit csináljak, akárhány lánynál próbálkoztam, soha nem lett semmi belőle. Egy ideig elvoltam így, foglalkoztam az egyéb dolgaimmal, abban a hiszemben, hogy majd csak összejön valami. De csak nem jött, és az egyedüllét, a folyamatos sikertelenség, az állandó hiányérzet annyira elhatalmasodott rajtam, hogy most már teljesen magam alatt vagyok, magam árnyéka vagyok, képtelen vagyok tanulni, és nagyon nehezen veszem rá magam bármi egyébre is, mert boldogtalan vagyok, és nem tudok kimászni ebből a helyzetből. Mit tudnék tenni? Kérlek ne csajozási meg ismerkedési ötleteket adjatok, mert azon a téren már mindent megpróbáltam.
2010. aug. 17. 12:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első és legfontosabb lépés, hogy abbahagyod az önsajnálatot, meg ezt a "hisztit". Minél többet gondolsz ezekre annál mélyebre süllyedsz, és onnan nehezebb lesz talpraállni. Tereld el a gondolataid a csajozásról, és mikor nem is várod majd ott lesz a lehetőség.
2010. aug. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kb 2 évig nem forogtak ekörül a gondolataim, és akkor sem jött senki. Általában nem tartanak különösebben vonzónak a lányok, tehát nem valószínű hogy csak úgy jön egy lehetőség.
2010. aug. 17. 12:53
 3/12 anonim ***** válasza:
2010. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
vhogy én is így vagyok,abban lelem örömömet ha otthon filmezek esténként...18f
2010. aug. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

barátaid gondolom azért vannak, nem? járj el velük szórakozni és meglátod majd jön vki.

nekem sajnos nagyon kevés barátom van, amúgy sem vagyok egy csavargós. én 2 évig voltam ebben a helyzetben, mint te, viszont az utóbbi egy évben már voltak alkalmi kapcsolataim, amelyektől kicsit jobban éreztem magam, s most - amikor a legkevésbé számítottam rá - találkoztam a barátommal, akit nagyon szeretek!

a lényeg: hagyd az önsajnálatot, ne görcsölj az ismerkedésen, tegyél meg mindent azért, h jobban érezd magad, és meglátod, majd jön magától a boldogság! :)

2010. aug. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
rendezz egy gangbang partyt és vége a magánynak:-)
2010. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
12:58 minden hétvégén lejárok szórakozni a barátaimmal, de egyfelől kisvárosban lakok, ahol elég kevés ilyen lehetőség van, másfelől amikor így próbáltam ismerkedni, mindig elküldtek, még ha nem is feltétlenül bunkó módon. Ha az embert folyton lekpotatják az nem tesz valami jót az önbizalomnak.
2010. aug. 17. 13:03
 8/12 anonim válasza:

Megértelek kedves kérdező, én is hasonló cipőben járok... Még ha alakul is vmi, utána mégsem lesz semmi... Nem tudom mit csinálok rosszul, pedig alapvetően normális fiatalnak tartom magam. Úgy látszik manapság már csak a bunkóknak van esélyük...

20/F

2010. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Interneten próbálkoztál már, kérdező? Hatalmas kincsekre bukkanhatsz ott, ha türelmes vagy - tapasztalat!:) Amíg be nem köszönt a szerelem, próbáld okosan eltölteni az egyedül töltött perceidet, tedd magad hasznossá, mert az segít növelni az önbizalmat. Dolgozz valamit, legyen állandó napirended, hobbid; az állandóság érzése is elviselhetőbbé tudja tenni a szingliben töltött napokat. Van közeli barátod, akivel tudnál erről beszélgetni? Ha igen, akkor szerencsés helyzetben vagy, mert ha kimondod, mindjárt könnyebb lesz a teher a válladon.

Sok sikert kívánok!

21/L

2010. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a tanácsokat, de sajnos rám nem igazán alkalmazhatók : ) Minden más olyan az életemben amilyennek lennie, kell, jó helyen tanulok, sikereim vannak a művészeti ágban, amit űzök, vannak barátaim, és néhány nagyon közeli is. Egyedül a párkapcsolat rész az, amiben képtelen vagyok előrelépni. Tudod, épp ez az, hogy minden más területen azt érzem, magam irányítom a sorsom, és ez jó, mert elérem amit akarok. De ebben nem érzem ezt, mert hiába próbáltam (vagy nem próbáltam) bármit, nem jött össze.
2010. aug. 17. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!