Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tehát az a helyzet h egy hónapja vagyunk együtt a barátommal és tegnap bevallott vmit amit korábban nem úgy mondott.

Hogy értehtőbb legyen:korábban azt mondta h már nem szűz és egy házibuliban történt meg az első, tnap pedig bevallotta h még szűz. Ezzel semmi baj nincs. Megértettem és már egyálltalán nem haragszom rá.

Csak én is hazudtam neki: azt mondtam h angolból már van középfokú nyelvvizsgám pedig még nincs. Elmondjam neki vagy ne...???


2010. aug. 17. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
igazságért igazságot!
2010. aug. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem fogja ez tönkretenni a kapcsolatunkat?
2010. aug. 17. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ez tönkreteszi, az már régen rossz. Ha az elején nem vagytok őszinték egymással, később rosszabb lesz. Tessék tiszta lappal indítani.
2010. aug. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tisztázzátok le a félreértéseket a ksiebb füllentéseket a kapcsolatotok elején. jobb mint ha később derül ki. mert ki fog derülni.
2010. aug. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

oké..akkor elmondom neki:)

de ti ilyen helyzetben h reagálnátok?

tudom minden ember más.de akkor is írjátok le létszi h ti h reagálnátok.

elsősorban fiúk véleményére vagyok kíváncsi, de nyugidtan írhatnak a lányok is.:)

2010. aug. 17. 11:01
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát én bizony azonnal dobnék egy olyan alakot, akinek még angol középfokúja sincs.

Viccet félre téve, persze, hogy mondd el. Esetleg azt is megbeszélhetitek, hogy kit mi vitt rá a vetítésre. (Jellegzetes alapprobléma különben ez a hazudozósdi, és az a baj, hogy bejön mind párkapcsolat-építésnél, mind állásinterjún. A tapasztalatom szerint a csajok egyenesen elvárják a (hosszú távon fenntarthatatlan) udvarlást, és nem bánják, hogy (sokkal) többnek mutatod magad, mint ami vagy. Nagy kár, mert aztán jön a csalódás és a keserű szájíz...)

2010. aug. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

elsősorban fiú vagyok.


én elmondanám, ez még nem akkora kamu, mely kihatással lenne a kapcsolatotok egészére.

ha később derül ki, véletlenül és nem te mondod el, sokkal nagyobb kárt okozhat, hisz nem elég, hogy hazudtál, de hazugságban tartottad hosszú hónapokig.

31F

2010. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!