Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Hello mindenki!

Szerintetek én reagálom túl, hogy a párom olyan régi “csak barátjával” beszélget, akivel fiatalabb korukban összejártak pár hónapig?

A nő egyébként többet akart tőle, de a párom akkoriban nem akart kapcsolatot, tőle meg pláne nem akart többet, csak összejárást.

A kapcsolatunk alatt (lassan 3 éve vagyunk együtt) sokat beszélnek, ami engem eléggé zavar, mert én csak most tudtam meg, hogy nem csak barátok voltak.


Én reagálom túl, hogy etudvást zavar, hogy beszél olyan nővel akit nem egyszer látott intim helyzetben?


23/Nő



2021. febr. 9. 12:32
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ mennyire szilárd jellem a párod, ha simán jóba van vele, mert miért ne lenne jóba, mert mindenkivel szeret jóba maradni, de közben tudja hol a határ, akkor ez egy barátkozás, semmi több
2021. febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Egyébként nagyon egyenes ember. Biztosan velem van a baj, hogy nem hiszek a kapcsolat/szex utáni barátkozásokban.
2021. febr. 11. 13:54
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

21-es


Én ezt a "mindenkivel szeret jóba maradni" szöveget sosem értettem mire jó?

2021. febr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Mert mire jó mindekivel megszakítani a kapcsolatot? Vagy utálkozni?
2021. febr. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Igazából én sem értem minek kell jóban maradni mindenkivel. Én az exeimmel nem beszélek nem azért mert csúnyán váltunk volna el hanem mert nem látnám értelmét.
2021. febr. 12. 13:27
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

En az osszes exemmel joban vagyok. Ha megertettuk egymast 10-bol 6 dologban, de nem volt kozos jovokep, akkor miert ne tarthatnank meg a dolgokat, amik mukodtek? Beszelgetunk a kozos sportrol, hasonlo a humorunk stb...

A baratom tartja a kapcsolatot egy volt dugopajtijaval, akit miattam epitett le, azota nincs koztuk tobb. Nem mondom, hogy mindig ilyen laza voltam egyebkent...De megeri belefektetni az onismereti munkat, sajat magad es a kapcsolat erdekeben is.

2021. febr. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Te reagálod túl, igen.
2021. febr. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2021. febr. 19. 07:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!