Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, történt veletek ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, történt veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Adott a következő szitu, ott vagytok egy buliban(józan állapotban) megtetszik egy lány tetszik a haja az arca stb. Elkezdtek beszélgetni, elkéritek a számát aztán találkát beszéltek meg.

De nappal kiderül, h a lány arca tele mitesszerrel vagy a haja nem olyan szép ahogy láttátok akkor este.

Félbemarad a dolog és többet nem is keresitek? vagy nem zavar és ismerkedtek tovább? Történt veletek ilyen eset?


2010. aug. 16. 13:20
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Én szeretem a Fornettit, zacskót is adnak akk meg? xD Bocs vicces kedvemben vagyok remélem veszed a poént ^^ és ha szép jó a teste akk meg kinem sz@rja le a miteszereket?


#R#

2010. aug. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Hát az tény hogy discoban a csajoknak a feje tele van 100 kg rúzzsal,szemfestékkel stb szóval ezek nélkül lehetséges hogy egy bányarém!Az ilyenek kétlem hogy normálisak lennének szóval én hagynám a fenébe
2010. aug. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nem történt még velem ilyen, de nem szeretek buliban ismerkedni. Ha lenne ilyen, én tuti otthagynám a csat.
2010. aug. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Nem az a plázacica h agyonsminkelje magát, legalábbis a barátaitól ezt hallottam.

Ő normális volt, dumáltunk jó humora van nem mindennapi személyisége..csak úgy virult(és ő sem volt részeg)

De nem tagadom picit zavart ez a dolog.

2010. aug. 16. 13:37
 15/27 anonim ***** válasza:

marha egyszerű a dolog összejössz vele nekiesel első körben egy bőrradírral letiltod a csokiról és miteszer probléma letudva:D ha ez ekkora problémának számít

amúgy akármilyen legyen a csaj igyekszem nem bunkó lenni, de nem ringatom tévhitekbe ha esetleg nem tetszik

2010. aug. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

jó..ha nem akarod emiatt a lányt akkor add nekem,vagy nekünk,biztos van olyan rajtam kívül olyan h ez nem számítana:DIlyen hülyeségeken ne parázz már h milyen az arcbőre:S...neked is vannak hibáid,neked sem esne jól h ha e miatt nem folytatnátok az ismerkedést nem?!

F/17

2010. aug. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Első válaszolóxD



Persze buliba am minden csaj szebb...meg sötét van..hát ez ezzel jár miteszerek pedig majdnem minden kamasz csajnál vannak..nálam is csak van aki nem próbálja eltüntetni..én lehet csak rosszabbá teszem de alapozózom am se feltünőek de így legalább a hatás kedvéért megéri utána pedig lekezelem őket és ennyi..de tökéletes csajt úgyse fogsz találni akinek olyan az arca mint a reklámokban lévő hírességeknek:D

2010. aug. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
XD vagyok józan? sose
2010. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 zsindelyes válasza:

ááá velem durvább is történt elégé be*asztam és hát akkor a csaj csinos tökéletes... :$ másnap másnaposság kor megkerestem myvip-en... hát mondom úúúú xD


Átjött hozzám és már szakítottam is vele :DDD (persze ugy állítottam be hogy miatta van)

2010. aug. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

ajánlom,hogy legközelebb vidd ki a kocsidhoz,állítsd szembe az autóval és a reflektort kapcsold be,majd szállj ki az autóból és alaposan vizsgáld meg:DD

tuti siker és kiderül minden azonnal:D

(ha nincs autód valakit kérj meg rá,hogy tegye meg)

2010. aug. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!