Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk veletek történt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk veletek történt már ilyen? Hogyan reagáltatok?

Figyelt kérdés

Milyen volt a barátnőtöket először úgy látni, hogy nem volt rajta smink? Nagyon meglepődtetek? Mi volt az első gondolatotok?

És van olyan pasi aki nem ismerte fel a lányt smink nélkül?


2010. okt. 10. 13:37
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
aki túlsminkeli magát,az nem meri felválalni magát.nem jönnek be a sminkes lányok...
2010. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Én ezért nem járok olyan nőkkel akik agyonsminkelik magukat mert szinte már nem látom az arcát

Ha olyasvalakivel jársz akinek az arcán 5 centi vastag cucc akkor nem érhet ien meglepetés

2010. okt. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
xd:)))) nemtom holjárt az agyam bocsi az előzőért szóval ha olyasvalakivel jársz akin nincs smink akkor nem érhet meglepetés az arcát illetően
2010. okt. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Hát én halálrészegen megijedtem a smink nélküli csajtól. mondom hát ez tuti nem Alexa. XDD
2010. okt. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
án nem szeretem ha sok a smink
2010. okt. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
jézusom ez a kérdés állati XDDD milyen címeres ökör az aki már összejött egy lánnyal úgy hogy még csak smink nélkül sem látta soha azelőtt?? engem az összes közelebbi barátom látott smink nélkül csomószor.
2010. okt. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én modjuk lány vagyok, de elmondom, hogy nem sminkelem magam. Legfeljebb ünnepnapokon. És a barátom pont azt szerette meg bennem, hogy nem takarom el az arcom kenceficékkel.

Meg mondjuk túl szép vagyok ahhoz, hogy sminkel eltorzítsam magam.

2010. okt. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

9:20 as az egod is nagy de hát istenem irigy nem leszek!

ugy érzem egy kis smink minden nönek jol állhat.kis szempillaspirál szájfény és a szemöldök kiemelése..nem vastag fekete csikra huzva csak ugy finoman:)

2010. okt. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!