Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, veletek történt már meg ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, veletek történt már meg ez?

Figyelt kérdés
Volt e olyan nektek, hogy a legjobb (lány)barátotokba szerettetek bele. Ha igen, akkor mit tettetek? Léptetek, vagy a csajra vártatok?
2011. márc. 5. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért gondolkozol ilyeneken? Tetszik a srác? Igen? Akkor hajrá, jöjjetek össze, éljétek meg a kapcsolatot! Ennyi, nem kell ezen meditálni. Értelemszerűen lépünk ha tetszik a lány, ha meg a lány elutasít, akkor meg tiszteletben tartjuk. De ha neked bejön a srác, akkor ne gondolkozz, hanem cselekedj, és legyetek együtt.
2011. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy ha fiú vagy, akkor meg tetszik a lány? Stb. Cseréld ki a nemeket ott ahol. :D
2011. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát de közel sem vagyok abban biztos hogy neki én kellenék. attól meg félek hogy tönkretenné a barátságunkat ha megmondanám
2011. márc. 5. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, ennyi a megoldás. Vagy hagyjad, de akkor lehet lecsúszol egy lehetőségről.
2011. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Norb66 ***** válasza:
Igen, pont most vagyok egy ilyen dilemma közepén. Ő is szeret engem, de nem lehetünk egymásé. Úgyhogy maradunk barátok.
2011. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Norb66


miért nem jöhettek össze?

2011. márc. 5. 21:03
 7/8 acel ***** válasza:

én sem értem mit kell ezen pöscölni, ha tetszik és többet érzel iránta akkor már barátság nehezen fog működni :( inkább vállald be hogy azt mondja hogy nem mert aztán azon fog járni az agyad és kicsit nyomja a barátságot, vagy hogy basszus meg kellett volna kérdezni hátha.

Ezeket érdemes tisztázni, én pl képtelen lennék bármelyik lány barátommal összejönni, ők barátok!

2011. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Norb66 ***** válasza:
Mert a vallása nem engedi.
2011. márc. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!