Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha friss kapcsolatban te A-t...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha friss kapcsolatban te A-t mondasz (megsértődtél), de a párod B-t(nem úgy értette, de szerinted de úgy), akkor melyikőtök enyhül meg? Vagy hogy lesz a patthelyzetből minden a kerékvágásban?

Figyelt kérdés

Nem a párom amúgy, de ismerkedünk viszonyunk van.

Én úgy érzem határokat feszeget, hogy meddig lehet nálam elmenni. És ez is eleve, maga az ez miatti "gesztusai" irritálnak.

De szerinte meg, ő ezt meg azt nem úgy gondolta, nem ismer annyira, nem tudja nálam mi hogyan működik/vagy nem működik.


De én mondtam erre, hogy de ne hozzám akafjon hasonulni hanem önmaga legyen, ne az motiválja hogy Nálam mit hogy lehet, Nekem mi tetszik/nem tetszik, hanem az őszintét adja, önmagát, ami natur belőle jön, magától.


De azt mondta, hogy nem határokat feszeget hanem csak nem tudta, hogy ez nekem sértő vagy akármi.


De ha nem tudja, akkor miért tesztelgeti??



#határok kapcsolatban
2021. febr. 1. 15:42
 1/6 A kérdező kommentje:

Vagy a férfiak ilyenek, hogy a nőnek kell kiváltani a tiszteletet különben porig alázzák?

Azaz folyamat be kellene tartanom es fennhordani az orrom hogy tudja "hol a helye"?

2021. febr. 1. 15:56
 2/6 anonim ***** válasza:
Minden kezdet nehez. Ezt hivjak osszecsiszolodasnak. Amikor meg tudod elni magad ugy, hogy a masik azt ne erezze sertonek. Lesznek dolgok, amik nem jonnek be a masiknak, azokat hanyagolom. Amik pedig bejonnek, azokat eloterbe helyezem. Ha viszont tul sok mindent kell elnyomnom magamban, akkor abban a kapcsolatban nem fogom jol erezni magam. Ez barmi lehet, egy hulye vicc, egy rossz szokas, neajisten valami kreten ismeros stb. Mindenkinek mashol vannak a hatarai, a toleranciaszintje. Idonkent erdemes ujrakalkulalni, hogy kell-e ez nekem? Azt kapom a kapcsolattol, amit szeretnek? Ezert kell minel jobban megismerni a masikat, hogy lasd milyen a "csomag".
2021. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%

Úristen. És ezt nőként mondom.

Tudom, hogy alapból túlkomplikálunk dolgokat, de most mègis mi a bajod van?


Valami nem tetszik neked, nyisd ki a szád és mond meg neki, legközelebb tudni fogja.

Egyébként tök logikus, honnan tudná neked mi esik rosszul, ha még alig ismer és te nem közlöd vele? Ráadásul még azt várnád, hogy ő fusson utánad mert hupsz rosszat mondott és te jatszod a királynőt?

Egy normális kapcsolat elején szokták tisztázni, hogy kit mi zavar, mit nem bírsz, aztán vagy tudtok egymáshoz alkalmazkodni, vagy nem. Honnan tudná szerencsétlen, hogy a te fejedben milyen 'határok' vannak?

2021. febr. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

"De ha nem tudja, akkor miért tesztelgeti??"


Mert nem tudja.

2021. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De konkretan mivel tesztelgwt?
2021. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Uhhhhhh.

Azt sem tudom, hol kezdjem, de elég durva vagy.

2021. febr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!