Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam. Most mit tegyek? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam. Most mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés
van 1 barátom 4 éve együtt vagyunk és szeretjük egymást. de én hülye lefeküdtem 1 fiúval aki többet szeretne. bűntudatom van a 4 éves kapcsolatom miatt. én ezt nem akartam megtenni..:'( most mi a francot csináljak?:'(
2010. aug. 16. 09:35
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

szegyen.. persez amikor ti léptek félre.. akkor óóó hát nem lesz lekközelebb :/ itt meg rohadt nagy a pofátok.

ti férfiak csak a tv előtt ültök isszátok a sört elmentek bulizni és szeditek fel a csajokat.. ugyhogy ti csak ne pofázzatok.érdekes hogy az utolsó lány aki írt nem lépett többet félre. és am. nektek is lehetne annyi eszetek hogy enm egyedül mentek nyaralni a haverokkal. :/ ahelyett hogy itt jártatoda szádat. tuskó.

2010. aug. 16. 20:19
 32/43 anonim ***** válasza:
kikérem magamnak, én lány vagyok...de aki megcsalja a párját, az előttem egy utolsó képmutató ribanc...
2010. aug. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 Kazama ***** válasza:
Én srác vagyok, de nem csalnám meg a párom soha... Inkább szakítok, ha valami nem tetszik. A sört szeretem, a tv-t nem. Ha megyek szórakázni, jön a párom is. Ennyi. Ő ugyanúgy haver volt nekem mint mindenki más. Igaz a sört nem szerette, de az ember nem lehet tökéletes :)
2010. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 A kérdező kommentje:

nh látod. :/ ezt mi is mondhatnánk :/

és a férfiak kb 90%-a ül a tv előtt issza a sört... lejár bulizni...

2010. aug. 17. 14:52
 35/43 anonim ***** válasza:
Besz@rok! Van egy négyéves kapcsolata, megcsalja a barátját, mert az éppen nincs vele, majd bűntudata van a tette miatt, és tanácsot kér! Kap tanácsokat, majd leosztja a férfiakat, hogy milyen tuskók, mert tv-znek és sört isznak, stb! Kislány! Kapjál már a fejedhez! Itt egy valaki volt tuskó. Mégpedig te voltál az a barátoddal!!!
2010. aug. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

bármi is lesz, megérdemled ha ott hagy a náthába..én azt tenném az ziher

ne itt sírjál gyak. kérdéseken hanem mennyé gyónnyá!:D

a tököm se kíváncsi a vergődésedre

2010. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

szia. a barátnőm ugyanígy járt. megtette és már 6 éve együtt voltak a párjával. többet nem fordul elő, ebben biztos vagyok. akkor azt tanácsoltam neki, hogy ne mondja el. nem jelentett neki a dolog semmit, és emberek vagyunk, néha hibázunk. aki azt állítja, hogy nem, az álszent. megértem a lelki tusádat, de biztos vagyok benne, hogy tudod, hogy óriásit hibáztál, és tanultál belőle. elmondani valamilyen szinten önző dolog. mert azért akarod elmondani, hogy megkönnyebbülj. ha elmondod, két dolog történhet:

1. szakít veled

2, megbocsát, de soha többé nem fog bened bízni, és az önbizalma is nagyon a béka segge alá kerül.

szóval azt tanácsolom, bűnhődj magadban, ígérd meg magadnak, hogy ez volt az első és utolsó, és próbáld meg elfelejteni, hogy megtetted. őt pedig szeresd, és legyetek boldogok.

23/L

2010. aug. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

én csak azt nem értem, hogy ha 4 éve együtt vagytok, akkor mi a francért nyaraltok külön???

ebben a kapcsolatban már a megcsalás előtt se volt oké valami.... (és akkor tudat alatt ez vezetett a megcsaláshoz)

2010. aug. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

ismeritek még egyáltalán az őszinteség fogalmát?

vagy a hűséget? nem

nem arról van szó...létezik olyan hogy nyitott kapcsolat legjobb megoldás arra ha még nem éltétek ki magatokat igazán, de akkor mindig tudjon a másik fél arról hogy kivel éppen és joga legyen lemeózni, hogy oké-e a dolog ennyi az egész kompromisszum és őszinteség

2010. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat,mert nagyon sokat írtak. Az a véleményem,hogy szerintem ne maradj a barátoddal mert ha ilyet tettél akkor nem szereted már. Hiába hiányzott a szex,ha ennyi időt nem bírtál ki anélkül akkor neked nem való a komoly kapcsolat,mert annál sokkal többet is kikell bírni. Nem is értem hogy hogy vagytok együtt 4 éve. Gondolom nem voltatok még hosszabb időt egymás nélkül.

17/L,3,5éve kapcsolatban lévő.Szóval tudom mit beszélek.

2010. aug. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!