Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam. Most mit tegyek? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam. Most mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés
van 1 barátom 4 éve együtt vagyunk és szeretjük egymást. de én hülye lefeküdtem 1 fiúval aki többet szeretne. bűntudatom van a 4 éves kapcsolatom miatt. én ezt nem akartam megtenni..:'( most mi a francot csináljak?:'(
2010. aug. 16. 09:35
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:

"nem akartam megtenni de megtettem"

én még egy csokival se bántam így soha... nem tudom ezt megérteni! Ha nem volt okod miért tetted? És míg rajtad dolgozott eszedbe se jutott a barátod? Vagy az hogy neki pl mennyit kellett melóznia ezért a kapcsolatért, vagy csak azért hogy lefeküdj vele,másnak meg ingyen odadobod... legkorrektebb lenne ha otthagynád szegényt...

2010. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:

Kérdező... A válaszolók pont arra kíváncsiak, hogyha valamit nem akartál megtenni, és rajtad múlt, hogy megteszed-e, akkor mégis hogy sikerült megtenni??

És szerintem is, hogyha a barátodnak meséled, akkor se úgy add elő, hogy "te nem akartad" mert csak garantáltan mégjobban felb@szod vele az agyát.. Mert hogy lehet valamit megtenni és ugyanakkor nem akarni?! Ergo akartad te abban a percben...

2010. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 Kazama ***** válasza:

Fegyvert fogtak a fejéhez... Én megértem :D

Amúgy szerintem elég gáz. Nem akartam de így sikerült... A p*csába... :D Segg részegen még megérteném... Nem inkább úgy sem... Mondhatnék amúgy csunyákat rád, ha szeretnéd és ettől jobban érzed magad. hagyd ott. valamit tényleg hiányolsz belőle, amit a másik megadott... Ennyi.

2010. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
92%

Most már megtörtént teljesen mindegy.

Szerintem nem kellene elmondanod. A gyáva emberek mondják el hogy levegyék a saját vállukról a súlyt, ezzel hatalmas fájdalmat okozva a másiknak.

Ha vele akarsz maradni és biztosra tudod hogy nem tudhatja meg máshonnan szerintem hallgass és próbáld elfelejteni.

Emberek vagyunk, hibázunk. Ha elmondod biztosan elveszíted a párod. Ha ezt nem akarod inkább ne mond el.

20/L

2010. aug. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
hiányzott a barátom és nem hívott fel pedig már 1 hónapja kint van. és nem beszéltünk. úgyéreztem már nem szeret és bosszút akartam állni. és lefeküdtem egy régi barátommal. aztán este felhívott egy idegen számról és azt mondta azért nem keresett mert itthonhagyta a töltőjét de felhívott egy haverja számáról. elmesélt mindent ami vele történt én pedig már bánom hogy hűtlen voltam.
2010. aug. 16. 10:08
 16/43 Kazama ***** válasza:
Kíváncsi vagyok, ha nem mondod el, hogy fogsz a smébe nézni azok után... Nagyon érdekel. Vagy ennyire érzéketlenek a nők? Barátnőm is elmondta, hogy mással csókolózott, igaz megszakadt a szívem, de mindig is nagyra tartottam az őszinteséget. Mondjuk boldogabb nem lettem :)
2010. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
Szerintem meg vallj be mindent és hagyd el!! Ha te vagy aki nagyon szereti, akkor nehogy már ő szenvedjen csak a e ballépésedért! Szenvedj te is! hagyd el, és ha pár hónap múlva úgy érzi, hogy feldolgozta, és így is kellesz akkor majd megkeres! De ha mástól derül ki (mert előbb-utóbb ki fog), akkor egy életre elveszíted!! Melyik a jobb?? Te is szendvedj, ne csak Ő!!
2010. aug. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 A kérdező kommentje:
ha nem is mondom el mi van ha a bűntudat kilöki belőllem? én nem tudok hazugságbanélni. :'(
2010. aug. 16. 10:14
 19/43 anonim ***** válasza:
Miért bántanád meg azt a fiút akit szeretsz azzal hogy elmondod neki? Ez nem egy örömhír amit meg kellene pont vele osztanod. Hacsak nem akarsz tőle megszabadulni. Mert így 90% hogy megfogsz. Ugye nem várod el tőle hogy hálás szemmel nézzen rád, mekkora jófej a csajom legalább elmondta. Lehet hogy azt hiszed ezzel megerősíted a bizalmát de ez csapda. Soha többet nem fog bízni benned, és jogosan. Itt csak annyi van, hogy saját lelkeden akarsz könnyíteni, hát mondd el valaki másnak mondjuk Istennek esetleg azt is hozzátéve hogy máskor jobban képbe leszel.......,(barátnő kilőve mert cserfesek.)
2010. aug. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:

"hiányzott a barátom és nem hívott fel pedig már 1 hónapja kint van. és nem beszéltünk. úgyéreztem már nem szeret és bosszút akartam állni. és lefeküdtem egy régi barátommal."


Ha nem hív fel akk megcsalod? hát.... Megkérdezhetem hány éves vagy?

2010. aug. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!