Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam. Most mit tegyek? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam. Most mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés
van 1 barátom 4 éve együtt vagyunk és szeretjük egymást. de én hülye lefeküdtem 1 fiúval aki többet szeretne. bűntudatom van a 4 éves kapcsolatom miatt. én ezt nem akartam megtenni..:'( most mi a francot csináljak?:'(
2010. aug. 16. 09:35
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
hogy mit csinálj?....hát, pl. lődd fejbe magad....vagy, hagyd ott a barátod...egy ilyen ribancnál biztos jobbat érdemel....vagy, javulj meg....
2010. aug. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
19
2010. aug. 16. 11:38
 23/43 anonim ***** válasza:
És az miért jó ha eltitkolja?? És ha legközelebb a barátja autóbalesete szenved, és nem hívja 2 hétig a kóma miatt, akkor megint megcsalja?? Ha egyszer megtörtént meg fogja mégegyszer, ráadásul még csak 19 éves, tuti nem ő lesz a nagy Ő!! hagyd el...
2010. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
honnan tudod hogy megteszem? mindenki a hibáiból tanul.
2010. aug. 16. 12:21
 25/43 Kazama ***** válasza:
Ha egyszer megtetted, és tudod hogy ebből semmi gond nem volt, mert nem mondtad el. Akkor jó móka lesz másodszorra is...
2010. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
nem vagyok érzéketlen :/
2010. aug. 16. 13:00
 27/43 anonim ***** válasza:
amikor a barátommal kb 1éve voltunk együtt én megcsaltam egy exemmel. Nem jelentett semmit számomra a dolog, nem szerettem az illetőt csak hiányzott a szex és ő ott volt így lefeküdtem vele. Megbántam, hogy megcsaltam a barátomat,de nem tehettem már semmit, de tudtam, hogy nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni azzal, hogy őszinte leszek hozzá és elmondom neki, hogy megcsaltam. Így próbáltam elfelejteni a megcsalást és így 3év után már sikerült túllépnem a dolgon, igaz még mindig bánom amit tettem, de jobb így, hogy még mindig együtt lehetek a párommal és ő nem tud semmiről, minthogy különlennénk és utálna.20/l
2010. aug. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 Kazama ***** válasza:
A nőknek ez ennyit jelent. Ha a párod csinálná ezt, ő lenne a világ legnagyobb szemete... :)
2010. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet....az ilyen érzéketlen pitsák el akarják hitetni velünk, hogy másodszorra nem tennék meg, pedig, dehogynem....
2010. aug. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 Kazama ***** válasza:
Hiszem semmi para nincs belőle. Szerencsétlen srác úgysem tudja meg, akkor egy kettő még belefér az ex-el, ha a párom elutazik. Szégyen...
2010. aug. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!