Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam. Most mit tegyek? :' (

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam. Most mit tegyek? :' (

Figyelt kérdés
van 1 barátom 4 éve együtt vagyunk és szeretjük egymást. de én hülye lefeküdtem 1 fiúval aki többet szeretne. bűntudatom van a 4 éves kapcsolatom miatt. én ezt nem akartam megtenni..:'( most mi a francot csináljak?:'(
2010. aug. 16. 09:35
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Nem szép dolog amit tettél, de minél hamarabb válassz kivel akarsz lenni és tarts ki mellette.
2010. aug. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
Az hogy lehet hogy nem akartad mégis megesett???
2010. aug. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Szerintem ha megcsaltad, akkor legbelül nem igazán akarsz már vele lenni.
2010. aug. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
ha megcsaltad, akkor ott vagy a fiúval vagy veled van gond. Már ne siránkozz ezen, ha megtetted, akkor megtetted, nem tudsz rajta változtatni. Inkább légy őszinte a fiúval. Ha igazán szeret akkor meg fogod úszni egy óriási veszekedéssel, de azon sem csodálkoznék, ha ott helyben kidobna. Sajnos vállalnod kell a következményeket. De minél előbb lépj!
2010. aug. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 x Susy Omega x ***** válasza:
te most komolyan azon gondolkozol, hogy a megcsalás után kivel legyél? a barátod még hajlandó lenne visszafogadni? hú. akkor biztos nagyon szeret téged. annak az új srácnak meg nem biztos, hogy valódiak az érzelmei... ezt vedd figyelembe!
2010. aug. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:

ha az új kapcsolatot választod, mindig fogod hallani, hogy milyen könnyen odadobtad magad, úgy, hogy volt párkapcsolatod, és féltékeny lesz, mert hátha őt is megcsalod...

ha a 4 éve meglévő barátodnál kiderül, hát biztos nem fog örülni...

a 'nem akartam' alatt mit értesz? megerőszakolt a másik?

2010. aug. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 Kazama ***** válasza:

Igenis lehet valakit annyira szeretni, hogy ha megcsal, még visszafogadod. És elgondolkodsz azon, miért is tette.


Az én barátnőmmel most szakítottunk 3 és fél év után, mert úgy érezte kihűlt a kapcsolatunk... Tartottunk egy kis szünetet, de közben csókolózott egy másik sráccal, akivel nagyon jóba lett. Megbeszéltük és tudtomra adta mik vezettek ide, és mi az amit a másik srác megtudott adni neki, amit én nem. Így hát szakítottunk.


Persze elég rendesen szíven ütött, én ezt elkönyveltem magamnak megcsalásnak, elvégre nem szakítottunk akkor még, csak "gondokoznia kellett"... Pff nők...


Na de bármit megtennék, hogy visszakapjam, de esélytelen. Most olyan kis tini tűzben ég meg minden.


A jó dolog ebben, hogy tudom mit kell(ett) volna máshogy csinálnom. Azt hiszem ezt hivják tapasztalatnak. Na meh késő bánatnak is :)


Így ezzel felvértezve "okosabb" lettem, de nem igazán érdekel, mert nem akarok bonyolódni jelenleg.

Most teljesen más felé veszem az irányt.


Lehet te is hiányoltál valamit? Kihült a kapcsolat. Sajnos megesik és általában ezt mi rontjuk el...

2010. aug. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:

nem. a nem akartam alatt azt értem hogy nem akartam megtenni de megtettem.

még nem tudja a barátom, hogy megcsaltam.

2010. aug. 16. 09:58
 9/43 x Susy Omega x ***** válasza:
jaaaaaaaaaa. hát akkor egyszerű. :D elmondod neki. ha kidob, akkor az újat. ha nem, akkor maradsz a réginél. :D
2010. aug. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
a barátom épp nyaralt a balatonon mikor ez megtörtént és még jelenleg is ott nyaral. nem tudom mért tettem...nagyon szégyenlem magam. nem akarom őt elveszíteni.
2010. aug. 16. 10:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!