Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ők miért igen, Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ők miért igen, Én miért nem?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem értem, hogy miért csak azok a srácok tetszenek, akik "divatmajmok", full soványak, tipikus szikár, se izom, se háj rajtuk.

Belső terén meg: füveznek, isznak (durván seggrészegre minden 7 végén), és esetenként megaláznak, megcsalnak Titeket, és utána mégis megbocsájtotok neki.


Én pedig itt vagyok egy hétköznapi srác, kissé macis alkattal, (nem hájas dög, 175 cm magas vagyok és 78 kg) csak ritkán iszom, egyáltalán nem cigizek, és eszembe se jutna megalázni a barátnőmet (ha lenne végre), nemhogy megcsalni......

Jó jó, szeretitek a roszfiúkat, de utána meg arra eszmélek, hogy az Én vállamon sírjátok ki magatokat, és pár nap múlva, már mintha mi sem történt volna smaciztok, meg együtt andalogtok azzal, aki megcsalt, vagy részegen lek*rvázott, leribancozott mindenki előtt....

Nah ez mér van, hogy aki egy kicsit is normálisabb, spórolósabb, becsületesebb életet él, az nem kell senkinek, mert minden csaj városi vagányt akar?

18/F


2010. aug. 16. 08:50
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Tudom ez most nem vígasztal, de 5 év múlva a kis vézna-bulizós-"menő" csávók sehol sem lesznek, érted pedig epekednek majd a csajok, hidd el! Ne változz meg!

27/L

2010. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

A kérdésedre válaszolva talán azért lehet ez, mert az olyan pasik nyomulnak. És ha a csajok körül olyan pasik vannak, akkor sajnos észre sem veszik hogy néha milyen kincs hever a lábuk előtt.


Fel a fejjel, egyszer mindenki megtalálja a árját. Az a lényeg, hogy ne akard görcsösen. Jön majd az magától.


Egyébként tényleg vannak olyan lányok, akik az olyan pasikat szeretik mint amilyen Te vagy. Mint pl én:)



17/L

2010. aug. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Nehogy megváltozz! Nem kell még több divatmajom. És ha szoktad nézni az Így jártam anyátokkal - t, akkor az egyik részben Marshall mondta, hogy a nők szívsebben bújnak egy macis alkatú fiúhoz :) Hát én is így vagyok :) Most is egy kicsit mackósabb fiúra "hajtok", aki megbízható, mindent megtudok vele beszélni, udvarias kedves stb. :D

És igen mi is kérdezhetnénk, hogy miért a plázap*csiák kellenek a pasikan?!

Egy 15 éves normális lány :)

2010. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
14-18 korosztály még nagyon fiatal,éretlen!...És főleg a mostani 14-18 korosztály! Borzadva nézek rájuk pedig alig vagyok idősebb náluk!! Igaza van az egyik válaszolónak, pár év múlva ezek eltűnnek a süllyesztőben! Nem kell rá sokat várnod! Egyébként meg szerintem csak rossz helyen keresgélsz. én 17-18 évesen sem tartoztam a korosztályomba már, csak akkor ezért kinevettek, most megbecsülnek!
2010. aug. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

Helló,

Ahelyett, hogy itt rinyálsz, keress valamilyen tevékenységet, ahol több a csaj, mint a fiú. Pl. tánciskola. Megtanulsz csajokhoz érni, jól mozogni, és közben óvatosan ismerkedhetsz. A legnagyobb baj az, hogy feltétlenül akarsz barátnőt, és a kényszeres keresés elriasztja a csajokat. Tudom, nem egyszerű, de viselkedj úgy, mint akinek mindegy. Sokkal hamarabb lesz.

Fel a fejjel!!

2010. aug. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

"csak akkor ezért kinevettek"

Pontosan! ez velem is így van most.

Remélem később változik a helyzet.


A görcsös barátnőszerzés dolog is igaz rám, mert már nagyon unom az egyedüllétet, és hogy nincs senki, aki azért szeret amilyen vagyok....


"Panaszkodni könnyebb, mint tenni, de a panaszokra is szükség van így lehet gyógyírt keresni"


Köszönöm a bíztatást, és felcsillant a remény, hogy vannak még normális Nők, ill. lányok, akik nem minden fiúban valamelyik tinisztárt keresik.

2010. aug. 18. 11:02
 27/30 anonim ***** válasza:
Nem kell divatmajomnak lenni, elég ha jólöltözött, stílusos és ápolt vagy. Ettől függetlenül ne engedd, hogy a válladon sírják ki magukat. Majd egyszer megérted, miért. :P Legyél egoista, beképzelt, nemtörődöm és magabiztos. Még ha nem is vagy ilyen... Szomorú, de az élet egy szerepjáték. :)
2010. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Szerintem egy kicsit te is rosszul közelíted meg a dolgokat. Legalábbis nekem a válaszaid ezt sugallták.

Ha egy buliban odamész egy lányhoz, de az este végére csak addig jutsz el, hogy a válladon sírja ki magát, és más fiúkról beszél neked, akkor valószínűleg fogalma sem volt a szándékaidról. Most nem azt mondom, hogy az első 5 perc után nyomd le a torkán a nyelved, de szerintem nem árt, ha valahogy jelzed, célzol rá, hogy neked tetszik, nem haverkodni akarsz.

Így legalább ha nem tetszel neki, azt gyorsan megtudod, és nem megy el az egész estéd, ha viszont úgy veszed észre te is tetszel neki, könnyebben tudtok továbblépni!


Bár lehet, hogy rosszul látom az egészet, ez esetben elnézést, csak valahogy az írásaidból erre tudtam következtetni.


22/L

2010. aug. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

És ne hidd el, hogy a nők a romantikus pasikat szeretik, ők vállonsírásra jók. Akármit is mondanak, akárhogy tiltakoznak, nehogy elhidd, amit írnak, hogy ilyen pasi kell nekik. Szerinted miért viccelődünk mi hímek azzal, hogy amit a nők mondanak és gondolnak az totálisan ellentétben állnak egymással? Nehogy higyj nekik! Higyj a tapasztaltab haverjaidnak meg az ösztöneidnek. Akkor kevesebbe az esélye, hogy pofáraesel.


23f

2010. aug. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:

ma 11:51

igazad van lehet ez a probléma, megpróbálok rajta változtatni.


Nekem is ez a furcsa, hogy itt mindenki írja hogy álompasi meg ilyenek, és mikor meg ott vagyok előttük arrébblöknek mint egy darab rongyot, és mennek a városi vagányokhoz, utána pedig (mint már írtam) megtalálnak, és én vagyok a támasz.

2010. aug. 18. 12:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!