Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ők miért igen, Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ők miért igen, Én miért nem?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem értem, hogy miért csak azok a srácok tetszenek, akik "divatmajmok", full soványak, tipikus szikár, se izom, se háj rajtuk.

Belső terén meg: füveznek, isznak (durván seggrészegre minden 7 végén), és esetenként megaláznak, megcsalnak Titeket, és utána mégis megbocsájtotok neki.


Én pedig itt vagyok egy hétköznapi srác, kissé macis alkattal, (nem hájas dög, 175 cm magas vagyok és 78 kg) csak ritkán iszom, egyáltalán nem cigizek, és eszembe se jutna megalázni a barátnőmet (ha lenne végre), nemhogy megcsalni......

Jó jó, szeretitek a roszfiúkat, de utána meg arra eszmélek, hogy az Én vállamon sírjátok ki magatokat, és pár nap múlva, már mintha mi sem történt volna smaciztok, meg együtt andalogtok azzal, aki megcsalt, vagy részegen lek*rvázott, leribancozott mindenki előtt....

Nah ez mér van, hogy aki egy kicsit is normálisabb, spórolósabb, becsületesebb életet él, az nem kell senkinek, mert minden csaj városi vagányt akar?

18/F


2010. aug. 16. 08:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

A te időd is eljön, mert 20 éves kor fölött már azért a normális pasikat keresik a normális lányok is.

Esetleg neten próbálkozz ha van kedved hozzá. Biztos sok olyan lány is van, aki meg pont nem az ilyen vagányokat keresi, de egyszerűen nincsenek a közeledben.

2010. aug. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

sajnos ez igy van bennem is felmerult mar ez a kerdes:D en is igy voltam h nem talaltam magamnak baratnot en is elegge normalis pasi vagyok ruhellem a divatmajmokat! en sose mentem a divat utan nem akarok ugy kioltozni mint azok a barmok. En se iszom 1x-1x van h ragyujtok ha megyek valamerre bulizni az meg belefer zenesz vagyok es azert nem engedhetem meg magamnak a cigarettat (na de ez nem lenyeges(:

Szerintem azert szeretik az olyan pasikat mert nem unalmasak, igazz h allandoan szemvednek melletuk de megnyugtatlak a csaj se lehet vmi normalis ha egy olyan pasival jar szoval en az olyan csajokat nem sajnalom ha olyan idiota h visszamegy hozza.

Sajnos ilyenek a mai lanyok persze van kivetel en meg is talaltam:D mar 7 honapja van baratnom es o egyaltalan nem bukik az olyan divatmajmokra (szerencsere) :)


18/F

2010. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Mert van akinek ez tetszik, és vonza, hogy rosszul bánnak vele...Nekem is van egy két ilyen fiú aki bejön, de mint barát nem kéne...Én meg normális fiút nem találok..:D 18l
2010. aug. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 09:00


biztos h talalnal ha keresnel :)

2010. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Látod kérdező, még az is lehet, hogy itt találod meg a neked való lányt :)
2010. aug. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
hát igen ganxsta barátunk is megénekli "ilyenek a nők a szemeteket szeretik,izgatja őket ha a pali kib@szik velük"
2010. aug. 16. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

9:00 vok..

hát majd csak lesz valaki..:)

2010. aug. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 x Susy Omega x ***** válasza:
huhh, álmaim pasija vagy. :D és tuti sok ilyen lány van még. :)
2010. aug. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

HAH...na persze...

vagy én keresgélek rossz helyen, vagy nem tudom mi van.

A legtöbb csaj pl kapásból elhajt hogy van pasija, a barátját várja, vagy most nincs kedve dumálni, és nem is ismer....:S

Ha pedig mégis továbbmenne a párbeszédünk ezen a 3 mondaton, akkor pedig az este végén ott tartok hogy a legjobb barátja vagyok, és velem beszéli meg, hogy ez meg az a srác hogy néz ki, ill. rajtam sírja ki magát a régi szerelme miatt.....

2010. aug. 16. 10:18
 10/30 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nekem is át kéne mennem ebbe a divatmajomkodós, szétiszom az agyamat típusú emberbe, és lenne végre egy barátnőm?!
2010. aug. 16. 10:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!