Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Ők miért igen, Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ők miért igen, Én miért nem?

Figyelt kérdés

egyszerűen nem értem, hogy miért csak azok a srácok tetszenek, akik "divatmajmok", full soványak, tipikus szikár, se izom, se háj rajtuk.

Belső terén meg: füveznek, isznak (durván seggrészegre minden 7 végén), és esetenként megaláznak, megcsalnak Titeket, és utána mégis megbocsájtotok neki.


Én pedig itt vagyok egy hétköznapi srác, kissé macis alkattal, (nem hájas dög, 175 cm magas vagyok és 78 kg) csak ritkán iszom, egyáltalán nem cigizek, és eszembe se jutna megalázni a barátnőmet (ha lenne végre), nemhogy megcsalni......

Jó jó, szeretitek a roszfiúkat, de utána meg arra eszmélek, hogy az Én vállamon sírjátok ki magatokat, és pár nap múlva, már mintha mi sem történt volna smaciztok, meg együtt andalogtok azzal, aki megcsalt, vagy részegen lek*rvázott, leribancozott mindenki előtt....

Nah ez mér van, hogy aki egy kicsit is normálisabb, spórolósabb, becsületesebb életet él, az nem kell senkinek, mert minden csaj városi vagányt akar?

18/F


2010. aug. 16. 08:50
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
Nehogy átmenj abba!!! pl. én utálom az olyan fiúkat, rájuk nézek, és hányingerem van tőlük.... hidd el az érettebb lányoknak olyanok jönnek be, mint Te...
2010. aug. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
nagyon sok csaj örülne ha kifogna 1 ilyen pasit, elhiheted nekem :)
2010. aug. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:

Én most 1 ilyesmi pasiért vagyok oda, mint ahogyan magadat leírtad,azzal a különbséggel, hogy ő néha szokott inni, és eléggé izmos :)

De ne add fel..a normális lányoknak ilyen pasira van szükségük..ne a 16-17éves divatcsajokból indulj ki :)


19/L

2010. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 x Susy Omega x ***** válasza:
ezt felejtsd el....
2010. aug. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Csak az a baj hogy a 20 éves csajok akiknek kellhetnék, ők pedig érettem, idősebb pasival járnak, vagy akarnak járni, nem 18 évessel.

Tehát gyakorlatilag lehetetlen az, hogy egy magamfajta átlagos, jószívű, nem szélsőséges, és minden téren megértő srác ideális barátnőt találjon magának a 14-18 éves korosztályból?

A válasz igen, a kommentekből kiindulva.

Most akkor vagy elkezdek "zülleni" (divatmajomkodok, seggrészegre iszom magam, és úgy bánok a nőkkel mint egy darab rongy, bármennyire is nem szeretném ezt), vagy pedig megvárom míg huszon egy-két éves leszek, és végre lehet esélyem csajozni....

A probléma csak az, hogy magányos vagyok, és nagyon szeretnék már egy kapcsolatot, hogy végre legyen valaki akivel mindent megbeszélhetek, és azért szeret amilyen vagyok.

2010. aug. 17. 09:05
 16/30 anonim ***** válasza:

Nekem pl. hányingerem van az divatb.ziktól. Először döntse el, hogy férfi vagy nő és azután menjen csajozni. Ami pedig a te tipusodat illeti: pici korom óta ilyenre várok. Hajrá, vannak még lányok akik az ilyenre buknak, hidd el! Akár 20 alatt is(bár itt ritkább, az biztos).

15/L

2010. aug. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Veled vagyok lélekben öreg! Ugyanez van itt is :D. 16/f
2010. aug. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Ezt fordítva is lehet kérdezni. Ti miért az ilyen k*rvásan öltözködő csajokra buktok? Normális lány vagyok, nincs gond a külsőmmel, nem járok buliba, h ott rázzam a p*csám, nem öltözök kihívóan, és beképzelt se vagyok, sőt inkább visszahúzódó azt tessék...ez van. :S
2010. aug. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

10:08-assal értek egyet..

A normális csajokat nem az olyan fiúk érdeklik,akiket leírtál.. (Bár tudok 1-2 olyan csajt akit igen sajna:S)

2010. aug. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:

Nekem sem tetszenek az olyan p*csarázós csajok, ill. discocicák.


Egyrészt mert már boldog boldogtalannak megvoltak, másrészt pedig legtöbbjüket csak a pénztárcám érdekli...:(

2010. aug. 18. 10:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!