Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyik a jobb ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik a jobb ha mondjátok a párotoknak a szeretlek vagy az imádlak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én egyiket sem szoktam mondani. Vagyis inkább úgy fogalmaznék, hogy kerülöm a használatukat, mert elkopik a jelentés. :)
2010. aug. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
29%

ááááá, csak elbizná magát


inkább ezt, "szopjál má' le hamar"

2010. aug. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én amikor mondom a páromnak, hogy szeretlek ő akkor azt mondja, hogy ő nem szeret hanem ímád:)
2010. aug. 15. 20:25
 4/12 anonim ***** válasza:
old gold sunáználak
2010. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
akkor megcsal téged.
2010. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
forma1esé a tuti... szívás.
2010. aug. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy elkopik. Mi már négy éve vagyunk együtt és rendszeresen mondjuk egymásnak, hogy "szeretlek". A legváratlanabb helyzetekben, időben, és ez nagyon jó érzés. Pl. amikor dolgozom és kivagyok, mint a liba, nagyon jólesik egy egyszavas sms-t kapni.
2010. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha nem mondjuk, hanem éreztetjük. A szavak csak szavak... amúgy egyszer ezt, egyszer azt. De ilyet...hogy "nem szeretlek, hanem imádlak". Hát ez... elgondolkodtató.
2010. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én a szeretleket jobban pártolom, de ahogy az egyik értelmesebb válaszoló mondta nem kell túl gyakran mondani, mert már nem lesz akkora értéke.

az "imádlak" egy olyan kifejezés amit nagyon nem szeretek egy párkapcsolatban. imádatot olyan iránt érzel akit felsőbbrendűnek gondolsz. akinek az alárendeltje vagy mind értelmileg mind érzelmileg. az én felfogásomban pedig nem erre alapul egy párkapcsolat, bár ezzel nem mindneki van így =)

2010. aug. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

azért ne mondd egy nap neki 5x bármennyire is jól esik..

egy kellemes ölelés,csók ezt magába foglalja..persze amikor úgy érzed mondhatod:)


a szeretlek jobb.az imádás elmúlik,a szeretet viszont örök:)

a szeretleket jobban szeretem:)

L.

2010. aug. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!