Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok, ti mit tennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ti mit tennétek a helyemben? Titeket is zavarna?

Figyelt kérdés
A barátommal már hónapok óta együtt vagyunk. A helyzet mégis az, hogy FB-n a képei között, még mindig van egy pár olyan, amin a volt barátnőjével vannak (puszilgatja, ölelgeti, mosolyognak...alatta lévő commentekről nem is beszélve) Persze, nagyon sok mappát meg képet rakott fel, meg érthető, hogy emlékek (több mint 1éves képekről van szó) de picit zavar. Említsem meg neki? =/ (enyhítő körülmény, hogy profilképén velem van :)
2010. aug. 14. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
szerintem nem gondolja komolyan veled.
2010. aug. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mindenkit zavarna.

Szólj neki! Nem lehet, h annyira figyelmetlen, h nem is tud róla?

2010. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát ha jól működő kapcsolat akkor mondd neki, hogy frissítse a képeket, de szerintem ne a neten éld le az életed, ne foglalkozz ennyit azzal hogy mi van facebookon
2010. aug. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
szerintem gondolhatja komolyan, esetleg csak meg akarja mutatni hogy nem egy barátnője volt és hogy ez milyen menő..
2010. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hidd el, elég komolynak tűnik a dolog... azzal nincs semmi baj.
2010. aug. 14. 16:02
 6/13 A kérdező kommentje:
Az lehet,hogy konkrétan nem is tudja, hogy már mik vannak, több száz kép, valami 8mappa... XD én meg ugye nézegettem. OKé, köszi, szerintem is megemlítem, mert engem tényleg zavar...
2010. aug. 14. 16:04
 7/13 anonim ***** válasza:
szerintem ne csinálj belőle nagy problémát, csak említsd meg hogy leszedhetné a képeket és ennyi
2010. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
jaj ne már, nekem is kint vannak még képek a volt barátnőmmel... Emlék nekem is, persze a csókólózosakat levettem! De akkor is, az életem egy része volt...
2010. aug. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
bocsi. 20 mappa XD
2010. aug. 14. 16:06
 10/13 anonim ***** válasza:

Ahha, persze...

És ha a barátnőd hagyna fenn olyan képeket, amik az élete részei voltak, emlék címszóval, az már nem tetszene, ugye...?

2010. aug. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!